Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wirus HIV jak z tym żyć ?


mała_mycha

Rekomendowane odpowiedzi

Idę się przebadać na obecność wirusa HIV, ponieważ od pewnego czasu nie umiem wyleczyć grypy, a miałam trochę przypadkowych facetów. Bardzo się boję. Ostatnio przyszło mi to do głowy, że mogę mieć wirusa HIV. Jeśli się przebadam i wynik będzie pozytywny co wtedy mam zrobić ? Ile żyje przeciętnie człowiek chory na HIVa ? Kontynuować dalej normalne życie jakby nic się działo, czy rzucić studia i rzucić się w wir wrażeń, żeby przeżyć jak najwięcej w ciągu swojego krótkiego życia ? A może lepiej się nie badać, zapomnieć i potem nagle za kilka dowiedzieć się że mam AIDS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również proponowałbym nie zakładać z góry najczarniejszego z możliwych scenariuszy ;). Gdyby jednak przypadkiem, w co raczej powątpiewam, Twoje obawy się potwierdziły, podaję link do bardzo fajnie zorganizowanej grupy wsparcia, gdzie w razie czego będziesz miała okazję skonfrontować swój problem z ludźmi znajdującymi się w podobnym położeniu...

http://www.hivaidstribe.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pocieszenie i za linka:) Pytam, bo bardzo się się boję - jeden z moich partnerów miał przygody z dziwkami i brał dożlylnie heroine. Wiem, że to nie jest pewne, że mam tego wirusa, ale cały czas spotykają mnie jakies przykre rzeczy jako kara za to co robię. Czasem poczuję się zbyt pewnie, jestem najlepsza na świecie, wszystkich zrównuję z parterem, imprezuję, ćpam, uprawiam seks, a potem nagle spotyka mnie za to kara, że czułam się lepsza i krzyczałam na innych ludzi: jestem najgorsza i zupełnie sama, jeszcze być może chora na HIVa dlatego, że przez jakiś czas byłam kimś, a nie nikim jak przez większość swojego beznadziejnego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×