Skocz do zawartości
Nerwica.com

GDAŃSK (psychoterapia, oddzial dzienny psychiatryczny, pomoc


creamy.gda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jestem z gdańska, lecze sie na oddziale dziennym psychiatrycznym (od rana do 13 4 razy w tyg) i z mojego pobytu pozostało mi troche ponad 4 tygodnie. Ciągle mam lęki (zaburzenia lękowe, depresja), martwie sie ze nie zdąże wyzdrowieć. Biore antydepresanty.

Czy jest ktoś w stanie mi doradzić gdzie mogłabym isc się leczyć na NFZ bo nie stać mnie na leczenie prywatne. Prosze!! zalezy mi na moim zyciu i zdrowiu, potrzebuje pomocy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

creamy.gda, Witaj!

NIe martw się na zapas.

Czasem po terapii grupowej trzeba kontynuować leczenie.

Samopoczucie podczas intensywnej terapii na oddziale dziennym może być takie, jak opisujesz. To normalne, że masz lęki, objawy się mogą nasilać. Ważne, żeby o tym mówić podczas sesji.

Ja uczęszczam na terapię dwa lata.

Też myślałam, że wyzdrowieję w 3 miesiące.

Musisz dać sobie czas.

 

Może ktoś z Gdańska poleci Tobie kogoś na NFZ, albo sama zadzwoń, popytaj do Poradni Zdrowia Psychicznego. Zarezerwuj sobie kolejkę, zawsze możesz odwołać wizytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Monika ;)

Mam nadzieje, ze ten mój stan jest chwilowy i pozniej sie polepszy. Nie wiem czy to od leków ale jestem strasznie zmęczona i ciągle chce mi się spać. Wlaśnie planowalam zajęcie gdzieś kolejki ale na prawde nie wiem gdzie. Nie postrafie nic znaleźć w internecie. Ten oddzial dzienny na którym jestem szukałam pół roku. Dlatego postanowiłam zwrócić sie od pomoc :):)

 

Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc to czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj przychodnia jest przy szpitalu - jeśli leczysz się w Gdańsku to albo na Srebrzysku, albo w Wojskowym...? może popytaj swoich lekarzy - może uda Ci się zapisać na indywidualną do swojego obecnego lekarza? Zanim zaczniesz na własną rękę - zapytaj tych, którzy Ciebie teraz leczą.

 

Bądź dobrej myśli. Oni mają dać Tobie narzędzia, którymi będziesz się posługiwać po terapii. Nikt nikogo nie wyleczy od tak - w ciągu kilku miesięcy czy tygodni... ale mają pokazać jakimi sposobami masz sobie radzić - i musisz je systematycznie wprowadzać do swojego życia.

Trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie załatwisz tego w 3 miesiące na oddziale:( Też tak myślałem, ale to jest niestety tak, że te lata zaniedbań, złych nawyków, itp wymagają czasu, żeby to wszystko odkęcić, poukładać. Wiem to po sobie, niestety. I niestety bardzo często powtarzam te same, stare błędy. Ale skoro wpędzenie się w zaburzenia lękowe zajęło mi sporo lat, to nie odwrócę tego w 3 miesiace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie w gogle poradnia zdrowia psychicznego. Jedna jest na Jaskolczej, druga na Mickiewicza 37 chyba. Przychodnia Wrzeszcz czy jakos tak. Tam przyjmuja na NFZ. Musisz miec tylko dokument ubezpieczenia. Skierowanie od ogolnego nie jest potrzebne. Wiem, ze w tym drugim przypadku sa odlegle terminy, cos kolo miesiaca. IDziesz, babka cie kwalifikuje do dalszego leczenia z konkretnym specjalista. Pierwsza wizyta jest taka ogolna. Co do Jaskolczej to odradzam ci pania Piekarska. Jak trafisz uciekaj, bo kobieta wpedzi cie w jeszcze wieksza depresje swoja reakcja na twoje problemy. Mianowicie ma w zwyczaju parskac smiechem na to co mowisz. Mega wazne i ciezkie sprawy, a ona z plitowanie parska smiechem. Mozna sie pociac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×