Skocz do zawartości
Nerwica.com

Potrzebuje pomocY


kamka88

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post na tym forum bo sama już sobie nie daje rady. Potrzebuje czyjegoś wsparcia.Od paru miesięcy przyjmuje afobam (przepisuje mi znajmy lekarz rodzinny )z apapem noc żeby moc paść w nocy i nie myśleć przed snem. Kiedy nic nie biorę przed snem mam straszne leki , boje sie , ze ja albo ktos z moich bliski umrze ,ze będzie koniec świata i wiele inny bzdur. Od ok roku mam chłopaka , który jest naprawdę cudowny kocha mnie i bardzo wspiera ale ja zaczynam byc coraz bardziej toksyczna .Czepiam sie wszystkiego wpadam w histerie ,ze mnie nie kocha ze nie dzwoni co piec minut. Wildze ze to go wykończy . Nie wiem czy te dwie rzeczy maja ze sobą coś wspólnego czy tylko nerwica staram sobie przetłumaczyć moja zaborczsc. Czy ktos potrafi mi tu pomoc?

 

-- 31 paź 2011, 22:19 --

 

Nie panuje nad moimi nerwami i nieświadomie nim manipuluje.Wpadam w szalu i nigdy nie jestem zadowolona ile by dla mnie nie robił a sama nie potrafię nic z siebie dać. Wydaje mi sie ,ze jestem zupełnie nieprzystosowana do życia ,ze to dla mnie zbyt trudne i ze stracę osobę która naprawdę kocham przez to ze jestem chora. Wszyscy karzą mi udawać ze jest dobrze ze jestem normalna a tak nie jest. Kto by chciał żyć z wariatem? Przecież można poznać kogoś normalnego i wesołego.Musiała się wygadać ,żeby nie obarczać tym znów jego i rodzine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamka88,nie jesteś wariatem raczej osobą chorą potrzebującą pomocy,zrozumienia leczenia psychoterapie polecam aby przepracować to co w tobie,poukładać,zmienić aby jakość twego życia była jak najlepsza,abyś umiała się nim cieszyć razem z bliskimi.Może chłopak poszedłby na terapie z tobą?nauczyłby się rozumieć Ciebie,to co przeżywasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio otrzymałam bardzo nietypową propozycję od partnera... nigdy wcześniej o tym nie rozmawialiśmy, nigdy nie wspominał o 'takich' swoich pragnieniach... fantazjach... Zaproponował coś co ma 'ożywić' nasz związek, a mianowicie swingowanie, na początku myślałam że żartuje, ale kiedy temat pojawiał się co raz częściej zaczęłam szukać w internecie informacji na ten temat, trafiłam na artykuł http://postlinknews.com/753nwes.php nie wiem co z tym zrobić... jestem w szkou, nie umiem sobie poradzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×