Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam serdecznie!


totoro

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Jestem sobie totoro :) Zwykle nie jestem zbyt lubiana na forach, bo mam zawsze swoje zdanie na każdy temat. Podobnie jest w życiu, ale to już inna bajka.

Wasze forum przeglądam już dosyć długo, jednak dopiero teraz znalazłam w sobie trochę odwagi, żeby się zarejestrować. Wcześniej bałam się, że będzie tak jak zwykle - że znowu wszyscy zaczną po mnie jechać właściwie bez powodu, albo zostanę zwyzywana od natrętnych gówniar. No cóż. Teraz co prawda trochę obawiam się, czy nie zostanę potraktowana jak jakiś robak, jeden z wielu anonimowych użytkowników tego forum. Ale to nic, przynajmniej jestem chociaż trochę przygotowana na to, co może mnie czekać.

Napisałabym co mi dolega, ale nie jestem zdiagnozowana. Wiem, że na pewno nie jestem w pełni zdrowa. Staram się jakoś z tym walczyć, chociaż bywa ciężko. W sumie nie wiem po co to piszę - chyba każdy forumowicz ma taki problem.

Dziękuję, jeśli komuś chciało się przeczytać moje wypociny. Zwykle większość wymięka przy drugim zdaniu :P

 

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

totoro, witaj na forum ;) Masz rację wielu użytkowników ma podobny problem.Mam nadzieję,że odnajdziesz się na forum,czego Ci z całego serca życzę ;)

 

Dziękuję za tak szybką odpowiedź, nie spodziewałam się, naprawdę! :)

Też mam taką nadzieję, dziękuję Ci bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

totoro, poprzeglądaj wątki,włącz się do dyskusji ;) jeśli chcesz nawiązać 'luźną"rozmowę i poznać trochę użytkowników,to proponuję wątek "Dzienne Wrony", a od 23.00 "Nocne Darki" ;)

 

Dziękuję Ci za radę, Samaro! :uklon: Na pewno z niej skorzystam... jak najszybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×