Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siema ;D


modrzew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszem i wobec. Jestem Maciej i jestem najszczęśliwszym człowiekiem w galaktyce. Jestem nowym użytkownikiem tego uroczego forum o jeszcze bardziej uroczej nazwie i chciałem was wszystkich usciskac.

Generalnie to nie mam żadnych problemów, jest fajnie, a zarejestrowałem się u was bo uwielbiam fora psychologiczne. Jestem pasjonatem wchodzenia na tego typu strony - nieśmiałość, depresje, sresje i opresje. nie mniej mam dobre intencje i mam nadzieje ze będzie miło : )

 

Pozdrawiam : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 razy w zyciu acodin (ostre cpanie) [5 zl w kazdej patece bez recepy] iles razy psylocybine (narkotyk bogow) amfeaine(nie polecam) ziolo wiadomo, Yerba mate, galke muszkaolowa, tabake, alkohol (destylowany i nie tylko)

 

Dzis tylko hipnoine - Najlepszy narkotyk na świecie - sposób zażycia - Wstajesz rano, patrzysz w lustro i mowisz - "kolejny pier***ony dzien w raju!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Savanna - Narkotyki, lub ich brak nie maja najmniejszego wpływu na to ze jestem fajny ;D Co najwyżej według Ciebie moge fajnym nie byc, ale...Mam to w du*ie : )

 

Tahela, mądre pytanie ; ) Ucieszyło mnie dzis to ze jestem zdrowy, to ze mam wszystkie konczyny, to ze nalezę (podobnie jak wy) do 90 procent najbogatszych ludzi na świecie, to ze w naszym kraju nie ma wojny, etc,etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm - Nie. To prawda ze Psylocybina tworzy nowe połączenia neuronalne w mózgu - ten sam proces zachodzi przy kreatywnym mysleniu, ale żadnej siły mi nie dala. Ja w sobie i tak ma jej duzo, mysle ze podobnie jak Ty z tego co czytam : )) Ale fakt, grzybki meksykanskie to misrzostwo swiata. Fraktale, te sprawy jezeli wiesz o czym mowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fraktale to tylko dodatek, zmiany w myśleniu i otwartość umysłu - to jest prawdziwa potęga takich substancji. Tylko trzeba umiejętnie je wykorzystać.

Jeżeli o mnie chodzi to staram się znajdywać siłę wszędzie tam gdzie jest to możliwe, chociaż wiadomo, czasami są gorsze chwile, ale nie da się być non-stop szczęśliwym, ważne żeby się cieszyć życiem, a nie na odwrót. Np. do niedawna ciągle narzekałem, że nie mam pracy, czyli kasy też za bardzo nie mam, ale teraz się cieszę, że mam bliskie mi osoby, na które mogę liczyć i to jest zajebiste, lepsze niż jakakolwiek praca, 5 samochodów i te wszystkie dobra materialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie byc ciagle sczzesliwym - Wystarczy kochac.

 

Stary, powodow do radosci jest dokladnie tyle samo co powodow do zmartwien - Pyanie jak patrzysz.Musisz Dobrze patrzec, bo swiat jes dokladnie taki jaki uważasz że jest. Ja uwazam ze jest niebem na ziemii i to duzo lepsza wersja niz ta obiecywana przez kosciol. Moje niebo jest lepsze. Moge ćpac, przeklinac, ruchac ;D ale moge tez kochac. "Mozesz wszystko - To działa w dwie strony"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się ten kawałek WWO chyba... teraz muszę go odnaleźć na dysku i przesłuchać :D

 

I wiesz co jeszcze daje siłę i szczęście? Pokonywanie problemów. I tego też życzę wszystkim tu zgromadzonym.

 

-- Śr, 26 paź 2011, 19:50 --

 

BTW. Jak nie możesz kochać innych to chociaż kochaj siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie. Pokonywanie barier!! Swiat jest zaje***ty! mozna jesc arbuza, zabijac sie w imie allaha, stwierdzic ze nasze dziecko urodzilo sie zgrzechem pierworodnym (WTF?!), podrywac laski, znalesc przyjaciół, delektowac sie nieskonczona iloscia przyjemmnosci plynnaca do nas, mozna tez kur*ić telefony do radia maryja i narzekac, co kolwiek - Świat jest Twoj, Świat jest Pieknym miejscem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec mi sie powiesil. a ego samego ygodnia kiedy wyrzucili mnie ze studiow rzucila mnie dziewczyna etc etc. Nie slysze od urodzenia na lewe ucho np. masz probowac do skutku a nie tlumaczyc sie pierdami w stylu -"negatywne doswiadczenia z przeszlosci spowodowaly Moja blokade" Gdy uwierzysz w swoja blokade bedziesz Ja miec. RZEBA DZIALAC ; )

 

Jak bym w przeszlosci posluchal Mojej pani psycholog ze mam blokade to bymm sobie ku*wa krzywde zrobil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

co innego blokady a co innego dostrzeganie tych rzeczy ja bym tego nie nakłądała na siebie, ja tez mam blokady i leki iracjonalne staram sie to odcinać od siebie i się udaje , chociaz ostanio mam z tym trudnosc ale się staram Kasiu, tez sie staraj a moze końcu i się uda to dostrzec mow sobie jak jedziesz na ucelnie ze too piekne ze planeta zyje, ja chodze po ulicach widze drzewa i tak patrze na to na planet jako dobro ludzksći

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie : ) ewentualnie z kumplem zgłaszać np. kradzierz marihuany na komendzie policji xD (jestem na koncu)

 

http://youtu.be/rBzf3A6HWcA

 

 

haha, jak się speniał na końcu :lol:

mojemu kumplowi ostatnio ukradli kilka pięknych krzaczków, z korzeniami wyrwali, pasożyty jebane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pasjonatem wchodzenia na tego typu strony - nieśmiałość, depresje, sresje i opresje. nie mniej mam dobre intencje i mam nadzieje ze będzie miło : )

 

Pozdrawiam : )

 

modrzew

to mnie właśnie zirytowało-nie uważam byś miał dobre intencje piszac to i w ogóle logując tu się... ale ok moze sie czepiam

powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , że się wtrącę ale pomimo wielu bliz w duszy i na ciele można się cieszyć życiem;) Po co żyć przeszłością? jak przyszłość przyniesie nam tak wiele radości! Jednym z powodów do radości może być uśmiech osoby na ulicy czy też to , że z racji jesieni można się w liściach zakopać i śmiać z tego ;) jakbym nadal żyła przeszłością to zapewne dziś nie miała bym tyle szczęścia i radości. Także popieram kolege i cieszmy się z życia , bo jest poprostu zaje*iste ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×