Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychika


Czw12

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ! Mam taki problem ,że kiedys bardzo dlużo palilem brakowalo mi zawsze marihuany a rodzice malo dawali pieniazków.Nawabilem sie wtedy chorob psyhicznych z ktorych sam wyszlem bez psyhiatrow i lekarzow choc bylem 3x w psyhiatryku i leczyli mnie psyhotropami a zanim tam jeszcze trafilem to zaczolem brac dopalacze palilem i ktoregos dnia dostalem wylewu krwi do mozgu o na 2 dzien w mojej psyhice jak zapalilem stal sie bardzo dluzy psyhiczny problem nawabilem sie takiej choroby ze co bys nie powiedzial to uslyszal bys dziwiek z mojej glowy tego np. tata kiedys mnie pobil i powiedzial bedziesz chodzic jak zegarek i przepiekny dziwiek zegarka zemnia sie wydobyl i tak moglbym wymieniac troche tego bo nie pamietam dodam jeszcze ze mam 16 lat 2 miechy temu skonczylem i chcalbym cos z soba zrobic wkoncu bo dlugo nie pozyje a na koncu mej przygode jeszce popelnie samobojstwo tera mowie bo jestem swiadomowy od jakiegos czasu wszystkiego ale naprawde mam takie mysli i to nie jest dla mnie problem. czekam na odpowiedz co to moze byc za choroba psyhiczna

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×