Skocz do zawartości
Nerwica.com

HHEEJ Witajcie Szzukam Bratnich Dusz


jarek9

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , nerwice , depresje , lęki i co tylo chcecie towarzyszą mi od dzieciństwa diagnozowano u mnie i nerwice i depresje psychotyczne i nawet schizofrenie , której chyba nie mam Chce poznać ciekawych ludzi , którzy też mieli różne problemy .

Szukam Bratnich dusz do przyjacielskiej korespondencji. Interesuje się rozwojem duchowym tym prawdziwym nie ezoteryką , sztukami walki :aikido i tai-chi, dalekim wschodem ,ogrodnictwem , tańcem , lubie rower, leśne wycieczki,Nie lubie bzików ,szajb i obsesji ale zdrowe pasje Lubie szczerość , otwartość i naturalność Wierzę w wielką Miłość i idealne połówki Pozdrawiam Ja -Unikalny eksperyment we Wszechśwwiacie

mail : orky9@onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarek9, Lubię budyń czekoladowy,szarlotkę na gorąco i kolacje we dwoje przy księżycu.Nie ćwiczę sztuk walki, ale mam psa obronnego co powoduje u mnie otwartość umysłu na świat zewnętrzny.Składam się z różnych ciekawych zaburzeń, nie lubię kaca,zgonów i zjazdów ale substancje je powodujące-tak.Wierzę w miłość od pierwszego posta i dopasowane dwie takie same połówki.Pozdrawiam Cię ja-Eksperymentalny Unikat we Wszechświecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , nerwice , depresje , lęki i co tylo chcecie towarzyszą mi od dzieciństwa diagnozowano u mnie i nerwice i depresje psychotyczne i nawet schizofrenie , której chyba nie mam Chce poznać ciekawych ludzi , którzy też mieli różne problemy .

Szukam Bratnich dusz do przyjacielskiej korespondencji. Interesuje się rozwojem duchowym tym prawdziwym nie ezoteryką , sztukami walki :aikido i tai-chi, dalekim wschodem ,ogrodnictwem , tańcem , lubie rower, leśne wycieczki,Nie lubie bzików ,szajb i obsesji ale zdrowe pasje Lubie szczerość , otwartość i naturalność Wierzę w wielką Miłość i idealne połówki Pozdrawiam Ja -Unikalny eksperyment we Wszechśwwiacie

mail : orky9@onet.pl

 

 

jesli bratnisz dusz to znaczy ze wierzysz w reinkarnacje??:)

ciekawe czy jestes stara dusza, dojrzala czy tez mloda ale raczej z tych dojrzalych dusz jestes:) z tego co czytalam o duszach to wlasnie te dojrzale sa otwarte na sprawy duchowe i analizuja swiat i siebie:)

 

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×