Skocz do zawartości
Nerwica.com

nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał, nikt nic nie wie


Miro

Rekomendowane odpowiedzi

halenore, A jesteś:) Ostatnio pytałem tu o Ciebie gdzie zniknęłaś. Czyli Nocne darki dalej żyją swoim nocnym życiem:)

 

-- 21 paź 2011, 01:42 --

 

samara22, Nie nie, ja tym razem znów rak, krew z nosa co rano tak odrobinkę, przy czyszczeniu nosa, głupi musiałem od razu wpisać w google :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie to co ja, a zostaniecie uzdrolwieni, moc Pana spłynie na Was, objawi Wam się katharsis, dostąpicie Nirwany, ujrzycie Ying i Yang, wkroczycie na jasną stronę mocy i nigdy więcej nie zbłądzicie, spłyni na Was łaska uświecająca, pokój, i wszelkie dodatki funkcyjne, wejdziecie do królestwa niebieskiego, do kasty serafinów, będą Wam śpiewać chóry anielskie, w piątym wcieleniu przeistoczycia się w króla i będzie zajebiście. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem po ciemnej stronie mocy, ale wiem, że zbłądziłem i kroczyłem ciemną doliną, teraz to dostrzefam, naprawiłem swój błąd, nawróciłem się, dostąpiłem zbawienia i najwyższej łaski, jestem w pełnej harmonii i zjednoczeniu ze wszechświatem, wszelkie galaktyki stoją przede mną otworem, nie ma żadnych granic i barier, wszyscy ludzie się miłują, pokój, wolność, radość, szczęście! :lol::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alkohol jest zły, alkohol jest zgubny, wiedzie ku zaprzepaszczeniu weszelkich szans, wiedzie ku nieszcześciu, wiedzie ku zgubie, wiedzie ku opętaniu, wiedzie ku demonom, wiedzie ku szatanowi, lękacje się ten płynnej, metafizycznej esencji samego czarnego, czerwonego diabelskiego szatana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allo allo i'm calling from i'm callin from room fifteen Allo allo i'm calling from i'm callin from room fifteen Tom and jerry tom and jerry tom and jery jerry is here tom and jerry tom and jerry tom and jerry jerry is here, Kaziu, Kaziu zobacz mysz, zobacz mysz, Kaziu, Kaziu mysz mysz, Kaziu, Kaziu zobacz mysz mysz Kaziu, Kaziu jerry is here!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kisze już ogroków, ostatnio sie pomylilem i zaksisilem ogorki bez lubczyka i bez nakluwania, a dopiero mnie uswiadomili ,ze to bylo zlew, bo jak sie kisi ogora to musi byc z lubyczkiem i nakluwaniem, bo potem ogorki puchna, nie rosna, i sie robia puste, w srodku, a to jest zle, ogorek musi bycj edrny, pelny i soczysty, uwielbiam ogorki, zielone, kiszone, konserweowe, ogorki to elikstir sZatana, jest cool!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×