Skocz do zawartości
Nerwica.com

:)


Natalia16264

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od jakiegoś czasu nie wychodzę wcale z domu, nie chodzę do szkoły już dwa miesiące, cały czas kłócę się z wszystkimi w okół, nie potrafię być miła dla innych ani rozmawiać z innymi, cały czas staram się obserwować ludzi bo mam uczucie jakby mnie obserwowali, inni śmieją się ze mnie, że bardzo patrze się na ludzi, nie umiem dostosować się do sytuacji ktoś mówi coś poważnego, a ja czasami się z tego śmieję bo myślę, że on nie bierze mnie za poważnego człowieka, boję się patrzeć na ludzi i w ogóle, oczy mnie bolą czuję jakbym je wytrzeszczała cały czas, na lekcji nie mogłam się skupić tylko myślałam co inni o mnie myślą, wiem to co tu pisze wydaje się głupie ale nie potrafię sobie z tym poradzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum. Dwa miesiące nie chodzisz do szkoły? To znaczy, że tego roku szkolnego jeszcze nie rozpoczęłaś. Widzisz jakieś racjonalne powody swojego złego samopoczucia? Jakieś zawirowania w życiu osobistym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Natalia,

a co twoi rodzice na to ze nie chodzisz do szkoly, rozmawialas z nimi o tym? bo na pewno zauwazyli ze cos sie dzieje. chodzisz do gimnazjum/szkoly sredniej?

ja kiedys mialam podobnie, dawno temu bo dzis mam 28 lat a wtedy mialam jakies 13. jak chcesz to napisz wiecej moze pogadamy cos zaradzimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×