Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT Warszawa


kicikici

Rekomendowane odpowiedzi

kicikici, a co Ci ten ktos opowiadal, ze robimy orgietki czy cos innego? Uswiadom mnie bo ja nie wiem czy musze sie wstydzic czy jeszcze moge nie.... :mrgreen: A poza tym czytaj dokladniej i ze zrozumieniem, ech Polacy ale tego ucza w Pl w 1 klasie szkoly pods, a wiadomo ze pl edukacja jest na wyzszym poziomie niz w Ameryce :-| dlatego Ci wyzej wytlumaczylam jak to u nas w Pl mowia jak krowie na miedzy, czekam na konrety co do tego wstydu :mrgreen: Poza tym ja tez jestem poztywna, sobie przejrzyj moje posty :mrgreen: po trzecie czwarte i piate dziwne ze tu siedzisz i sluchasz tych niby naszych narzekan jak Ci z tym tak ciezko :mrgreen:

 

 

ja ciebie nie musze uswiadamiac:) to nie jest twoj biznes kobieto:)

O widze ze lubisz obrazac, no tak wiem ze musisz sie dowartosciowac:) widac to az w usa:)

Ja nie napisalam nigdzie ze mi ciezko:) powiedzialam ze nie mam zamiaru sie z nikim ztad widziec:) co do poziomu nauczania radze najpierw przyjechac a nie opierac sie nad opini :) bo sama mowilas jak mozna sie opierac na opini:) studiowalas w usa? zapewne nie:)

 

nie mam zamiaru dyskutowac z osoba ktora obraza bo czuje sie gorsza:) zegnam.

 

-- 19 paź 2011, 04:47 --

 

Haha a ja znam kicikici z innego forum.Ona jest bardzo nie mila I bardzo wulgarna osoba;( wyzywa, obraza ludzi.Nie dajcie sie jej prowokowac!wstydz sie Dominiko swojego zachowania!

 

-- 19 paź 2011, 14:39 --

 

Przepraszam

co masz do Polakow? To sa bardzo pracowici ludzie!

 

 

wstydze to ja sie takich prostakow jak ty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kicikici, a bylam na wymianie :mrgreen: i wiem jaki jest poziom, poza tym pracuje w sluzbie zdrowia i w edukacji, czesto mam kontakty z osobami z systemu edukacyjnego z roznych Panstw, takze mam mocne podstawy by stwierdzic co wyzej, ale faktycznie nie rozmawiaj bo nie masz argumentow, zadnych konkretow a po prostu robisz szum z niczego :) zycze wiecej optymizmu i mniej nerwow. pozdr :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kicikici, a bylam na wymianie :mrgreen: i wiem jaki jest poziom, poza tym pracuje w sluzbie zdrowia i w edukacji, czesto mam kontakty z osobami z systemu edukacyjnego z roznych Panstw, takze mam mocne podstawy by stwierdzic co wyzej, ale faktycznie nie rozmawiaj bo nie masz argumentow, zadnych konkretow a po prostu robisz szum z niczego :) zycze wiecej optymizmu i mniej nerwow. pozdr :smile:

 

 

widocznie bylas na wymianie w szkole o niskim poziomie , kazda szkola jest inna:) czego jak widac nie wiesz..bo tu nie mieszkasz cal ezycie prawie jak ja.

 

szum to ty tu zrobilas nie potrzebnie:)

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kicikici, ja nie wyzywam ludzi od prostaczek to po 1) po 2) ani nie pisze ze sie bym wstydzila z kims tu spotkac, poza tym jak wyzej pisalam-znow problem ze zrozumieniem-mam kontakty m.in coroczne z osobami takze z Ameryki i widze jaki jest poziom, nizszy od pl to 100% pewnosc. Widze ze TY masz bardzo silne poczucie wyzszosci, i szczerze to mnie to nie rusza, ciagle piszesz jaka ta Ameryka super i niech Ci bedzie super, ale pod wzgledem edukacji jest na poziomie nizszym niz Pl, i druga sprawa jakie konkrety co do tych spotkan? Bo zacznym myslec ze to sobie wymyslilas, cechuje Cie wybitnie osobowosc narcystyczna :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOLa Smutnaona jak mnilo ze IP zmienilas:)))) i znow powrocilas ...no ja wiedzialam ze masz obsesje na moim punktcie ale nie sadzilam ze az tak:))

 

zdradzilas meza , zrobilas z siebie ofiare:) obrazilas tu wielu dostalas bana:)

 

ajmij sie w koncu terapia bo jak widac co raz gorzej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja proszę moderatora o interwencję bo to osoba nade mną wielokrotnie obraża ludzi i to nie tylko w tym temacie...a tego nie usprawiedliwia nic. można dyskutować, ale na poziomie, niekoniecznie trzeba sprawiać komuś przykrość. ..

tym samym postem kończę i nie będę już robić ot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja proszę moderatora o interwencję bo to osoba nade mną wielokrotnie obraża ludzi i to nie tylko w tym temacie...a tego nie usprawiedliwia nic. można dyskutować, ale na poziomie, niekoniecznie trzeba sprawiać komuś przykrość. ..

tym samym postem kończę i nie będę już robić ot.

 

 

 

przepraszam ja obrazam ludzi???? ty sie czepiasz mnie i mojego meza:) juz od dawna. A co ty mozesz wiedziec o poziomie dziewczynko jak sama go nie masz bo pokazalas to juz nie raz. Dorosnij bo te twoje zaczepki sa osobiste i nic nie maja wspolnego z tym forum..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kicikici, ja nie wyzywam ludzi od prostaczek to po 1) po 2) ani nie pisze ze sie bym wstydzila z kims tu spotkac, poza tym jak wyzej pisalam-znow problem ze zrozumieniem-mam kontakty m.in coroczne z osobami takze z Ameryki i widze jaki jest poziom, nizszy od pl to 100% pewnosc. Widze ze TY masz bardzo silne poczucie wyzszosci, i szczerze to mnie to nie rusza, ciagle piszesz jaka ta Ameryka super i niech Ci bedzie super, ale pod wzgledem edukacji jest na poziomie nizszym niz Pl, i druga sprawa jakie konkrety co do tych spotkan? Bo zacznym myslec ze to sobie wymyslilas, cechuje Cie wybitnie osobowosc narcystyczna :smile:

 

 

ja wyzywam ludzi od prostakow jak widze ze nimi sa a nie pisalam do ciebie wiec po co te oburzenie?

Ja mam prawo pisac moje odczucia zwiazane z wstydem ..pozatym jesli nie tyczy to ciebie i wiesz ze nie robisz wstydu to oco sie martwisz?

Wole byc w tym niskim poziomie juz tak powiem...niech ci bedzie niz byc otoczona zawistnymi polakami co nie jedna osoba potwierdzi ze wlasnie tacy jestescie:) zazdrosc, zawisc...i pesymizm. Ja mam poczucie wyzszosci, wartosci, nie chce sie zabic, cenie swoje zycie, nie mam depresji, i to zle???? bo lepiej siedziec i plakac???? haha

 

ja o spotkaniach nie mam zamairu nic pisac bo to byla prywatna rozmowa midzy mna a kims i pozostawie to dla siebie.

 

dziekuje milego dnia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kicikici, ja myślę, że problemem nie jest to czy ktoś ma wysoką czy niską samoocenę. Problem zaczyna się wtedy, gdy ta samoocena jest zaniżona lub zawyżona. Przy czym z ludźmi o zaniżonej samoocenie rozmawia się łatwiej. Natomiast przypadki zawyżonej samooceny to przypadki beznadziejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam się z Jackiem. Problemu nie stanowi samoocena - niska czy wysoka - jeśli jest adekwatna i dostosowana do realnych możliwości jednostki. Problem stanowi skrajnie i niezgodnie z realiami zaniżona albo zawyżona samoocena. To tak jakby Pan Józek spod monopolowego uważał się za imperatora wszechświata, a Bill Gates za bezwartościowego śmiecia. Megalomania, mania wyższości, narcyzm (osobowość histrioniczna) czy urojenia wielkościowe to zaburzenie. Podobnie jak skrajnie zaniżona samoocena, która prowadzi do depresji i zachowań suicydalnych. A komunikacja z drugą osobą zależy w większej mierze od poziomu naszych kompetencji interpersonalnych niźli jej stosunku do samej siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×