Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT Warszawa


kicikici

Rekomendowane odpowiedzi

raczej nie chcialabym sie tu z nikim spotkac:) ja w polsce jak juz to jestem zbyt zajeta rodzina, sklepami, zwiedzaniem..nie widzialabym sensu spotykac sie z ludzmi ktorych nie znam tym bardziej ze ja jestem osoba ktora nie lubi sie otaczac ludzmi z depresja..jestem zbyt optymistyczna..i po takim jednym dniu z kims negatywnym chyba sama bym oszalala:) Nic osobistego..slyszalam ze dobze sie bawicie niektorzy...ale to nie rodzaj zabawy ktory mi odpowiada...wole czas z kochana osoba i rodzina bo oni dla mnie sa wazniejsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem osoba ktora nie lubi sie otaczac ludzmi z depresja..

 

 

trochę to kłóci się z siedzeniem na takim forum :mrgreen:

 

poza tym z tego co wiem na spotkania chodzą też i Ci co są w lepszym stanie, raczej to nie wygląda tak że spotykają się i siedzą i płaczą, takie spotkania są po to żeby się wspierać wzajemnie, co za tym idzie też wyciągać z dołka i się uśmiechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze tu czytam...co druga osoba sie chce zabic, ciac, nie widzi sensu zycia...bardzo motywujace..aha i sie czepiaja

slyszalam o spotkaniach...od pewnje osoby i raczej bym sie wstydzila byc z taka grupa ludzi..No ale rozumiem ze nie kazdy tak samo spedza czas i sa spotkania tez na jakims poziomie. Rozumiem ze te spotkania sa optional.. a ja jak juz mowilam latajac do wawy nie trace czasu na spotkania z obcymi bo dla mnie wazna jest rodzina. Pozatym poznac kogos a poznac to roznica...nie poznalabym was po jednym ani 2, 3 spotkaniach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, wlasnie tez to mialam na uwadze ze sie kloci z siedzeniem na takim forum ale odpuscilam, niemniej czasami faktycznie jest mniej weselej ale to jak zycie, nie siedzimy na pewno i nie placzemy, ale tez przesadnie sie nie chichramy - po prostu to sa takie spotkania w sumie niczym sie nie rozniace od ludzi "zdrowych" bo kazdy w zyciu ma swoje gorsze i lepsze chwile. Ale z Darkiem to niezle sie szczerzylismy :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nazwa wskazuje jest to forum dla ludzi z nerwicą , depresją, i wieloma innymi zaburzeniami, są tu ludzie którzy wiele wycierpieli w życiu, więc nie dziwne że są tu takie osoby- czego innego się spodziewać? jeśli to na Ciebie źle działa to nie wchodź, w końcu na siłę nikt Cię tu nie trzyma, a taka specyfika tego forum, że ludzie cierpią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kicikici, wstydziła? :shock::roll::lol: Padłam na biurko i kwicze, kicikici, gratuluje osadu po jednej opinii, ja po tym co czytam to Ciebie bym nie chciala poznac z takimi pogladami osoba ktora innych ma gdzies, i nie zwraca uwagi chociazby na to ze tak piszac moze sprawic komus przykrosc :) oraz ocenia innych po tym, ze nie sama sprawdzila, ale opiera sie na cudzej opinii, tylko pogratulowac podejscia do zycia :time:

 

-- 19 paź 2011, 13:31 --

 

Sabaidee, dominika92, szkoda gadac.....nie trzeba sie denerwowac -niech zyje ze swoja rodzina i jej jest ok a my bedziemy sie nadal ze soba spotykac i tez nam bedzie ok :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kicikici, tzn ze ludzie z depresją i z.o. zamiast się ciąć i mieć myśli samobójcze (co jest związane z chorobą, jest symptomem), mają rysować serduszka , śmiać sie i chichrać bez pamięci bo to bardziej motywujące ? Chyba Ci sie fora pomyliły ...

a tekst o wstydzie własnie pokazuje jakie masz podejście i szacunek do ludzi chorych.. wnioskując Ty jesteś zdrowa, więc co tu robisz ?

Po co przebywac na forum dla ludzi miedzy innymi z depresją skoro nie chce sie otaczać luźmi z depresją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agusia z opowiadan o ktorych ja slyszalam to tak dokladnie wstydzilabym sie...wiec nie rozumiem czemu ty mialabys sie smiac skoro o nich nie slyszalas:))))to nie byla opinia tylko ktos mi opowiedzial co kto gdzie jak i poco:)i tez bral w tym udzial. A co maja poglady do tego? kazdy ma prawo miec jakie chce :) wszystkich niemam gdzies:) Ja mam pozytywne podejscie do zycia:) a nie ohhh jak wszystko jest zle i nie dobzeee ehh jaki ten swiat zlyyy oh ahhhhh ehhh ...polacy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kicikici, a co Ci ten ktos opowiadal, ze robimy orgietki czy cos innego? Uswiadom mnie bo ja nie wiem czy musze sie wstydzic czy jeszcze moge nie.... :mrgreen: A poza tym czytaj dokladniej i ze zrozumieniem, ech Polacy ale tego ucza w Pl w 1 klasie szkoly pods, a wiadomo ze pl edukacja jest na wyzszym poziomie niz w Ameryce :-| dlatego Ci wyzej wytlumaczylam jak to u nas w Pl mowia jak krowie na miedzy, czekam na konrety co do tego wstydu :mrgreen: Poza tym ja tez jestem poztywna, sobie przejrzyj moje posty :mrgreen: po trzecie czwarte i piate dziwne ze tu siedzisz i sluchasz tych niby naszych narzekan jak Ci z tym tak ciezko :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha a ja znam kicikici z innego forum.Ona jest bardzo nie mila I bardzo wulgarna osoba;( wyzywa, obraza ludzi.Nie dajcie sie jej prowokowac!wstydz sie Dominiko swojego zachowania!

 

-- 19 paź 2011, 14:39 --

 

Przepraszam

co masz do Polakow? To sa bardzo pracowici ludzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×