Skocz do zawartości
Nerwica.com

zdrada


zmeczona31

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich przeszłam silną depresje byłam u psychiatry mąż co 2 lata znajdował sobie kogoś do towarzystwa brałam tabletki ale nie miałam odwagi pisać jeszcze ale gdy czytałam wasze problemy wiem że nie jestem z tym sama zawsze tłumaczyłam się tym że dzieci potrzebują 2 rodziców a gdy zażądałam rozwodu znowu koszmar wrócił

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozbądź się myślenia, że dzieci potrzebują dwoje rodziców, którzy są ze sobą ze względu na nich.

20 lat marzyłam o tym, by moi rodzice się rozstali.

 

Jesteś przede wszystkim kobietą, potem matką.

Dzieci wolą mieć szczęśliwą mamę a nie płaczącą, zdradzaną "żono-matkę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, moi rodzice udawali wiele przez wiele lat. Teraz wszyscy - cała rodzina łączne ze mną, cierpią z tego powodu. Popieram głosy przedmówców. Moje życie osobiste z faktu, że wychowywałam się w takim, a nie innym domu też jest jednym wielkim bagnem. Nie potrafię stworzyć normalnego związku dlatego, że znam jeden schemat z domu, który notoryczne powtarzam, dokonując ciągle wyborów, które mnie ranią i niszczą. Jako dziecko pochodzące z patologicznej rodziny - nigdy moja matka czy ojciec nie rozmawiali przy mnie o swoich problemach, ale nienawiść pomiędzy nimi wyraźnie było widać, słychać i czuć... a echem jest moje życie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×