Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co o tym sądzicie? (Kobiety przede wszystkim).


Best

Rekomendowane odpowiedzi

W summie to moze byc prawda większosci przypadków, kobiety dobrze graj a, chociaz ja jestem jak facet troce z tymi uczuciami i naprawde t odczuwam , kobiety tez odczuwają chociaz aktorkami sa lepszymi w wiekszosci niz mężczyźni, ja niestety nie jestem i za to płace a przezywam bardzo mocno, od małego miał wiecej kolegów i z męzczyznami sie lepiej czułam uwazam ze sa chyba mniej złośliwi i bardziej prostolinijni, kobiety miedzy sobą tez prowadzą takie gierki i ja tego nie nawidze po prostu, sorry kobitki ale tak myślę i nie od dzisaj tylko od dawna, co dziwne miałam pojechane z ojcem i chyba powinnam byc negatywnie nastawiona do facetów a jednak nie jestem , jedyny facet, który m nie zawi,odł w zyciu to ten za , który m tesknię paradoks paradoksów, przewrotnośc życia, jednak moja najlepsza przyjaciółką jest kobieta ale między nami gier nigdy nie było prosto z mostu i na temat , oczywiście są tez fajne koobiety i mam koleżanki, a faceci jak to faceci redzej czy później zawsze coś proponuja , do tego u facetów siie przyzwyczaiłam, ale mozna sie z nimi kolegować pomimmo tych wad nie wad hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wole sie pryzjaznic z facetem chyba..pomimo ze ranili mnie w zyciu...ale przewaznie tez trzymalam sie znimi bardziej a kobiety jako znajome ..szkoda slow. JEst wielka rewalizacja przewaznie meidzy kobietami ktora sie da odczuc. Przewaznie mialam zawsze zazdrosne kolezanki...zlosliwe.. jakos mniej ufam kobietom.

 

-- 16 paź 2011, 03:19 --

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atam,takie anegdotyczne gadki,podziały bez sensu..

wszystko zależy od indywidualnej wrażliwośći,a uwarunkowania ewolucyjne to moze jeszcze na wsi działają a nie w cywilizacji-choc wiadomo ze wiekszosc ludzi to wsioki;P

ale prawda ze faceci bardziej zatrzymuja w sobie emocje,a dziewczyny maja wieksze mozliwości pozbycia sie-tych negatywnych.moze to wynika z tego ze jako men musze sam wszystko ogarniac,a mówienie innym o swoich problemach jest niemenskie i wogóle co za wstyd-jak to sie mówi-pij to piwo i nie pierdol;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak w większości przypadków pewna generalizacja dotycząca mężczyzn i kobiet. ;) Wiadomo jak facet rozwija inteligencję emocjonalną tak samo kobieta to inaczej na to reagujemy, jesteśmy bardziej świadomy pewnych rzeczy, inne przekonania kształtujemy w Sobie. ;)

 

Pozdrawiam

 

P. S. Wszystkim wypowiadającym się Dziękuje Bardzo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×