Skocz do zawartości
Nerwica.com

czołem kamraci.


Gość krul

Rekomendowane odpowiedzi

nazywam się Tomek, mam 20 lat. Studiuję na AGH, pomagam w hospicjum, nie wierzę w Boga. Problemy? Na siłe znalazło by się kilka. Kurwa, nawet nie wiem, czy tu można przeklinać. Czego się boję? Śmierci i ciężkich chorób. Jestem hedonistą. Chora ambicja, serce lodowate jak Wostok. Nienawidzę nienawidzieć. Zawsze lękałem się podświadomie. Za dużo myślę. Miałem odmę opłucną, po której mam schizy, czując ból w klatce piersiowej. Chyba jestem przewrażliwiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomku na forum ; )

 

Twoja reakcja na odmę jest zapewne obawą o to czy tego typu choróbsko znów się nie powtórzy, zalecałbym ci nie myślenie na ten temat, jeśli jednak czujesz że w jakimś stopniu ci to przeszkadza i utrudnia funkcjonowanie twoje polecałbym wizytę u Psychologa który wytłumaczy ci na czym polega reakcja twojego umysły na tą chorobę. Myślę jednak że możesz sam sobie dać z tym radę, wystarczy że pozytywnie podejdziesz do życia i nie będziesz myślał o tym że ta choroba może ci się powtórzyć. Pozdrawiam ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj problem rozbija się o to, że po zapadnięciu płuca, musiałem mieć usuwany jego górny szczyt i kawałek opłucnej sfinalizowany 40 szwami. Płuco się zabliźniło, ale i tak jest odczuwalne. Najgorzej jest w nocy. Boli mnie przed snem, dlatego boję się spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×