Skocz do zawartości
Nerwica.com

[OT] Co Wam dziś sprawiło radość?


smutnaona

Rekomendowane odpowiedzi

Moze oni nie wiedza okim piszesz ale ja wiem, i radze ci zaprzestac robienia aluzji na moj temat. POpierwsze to ty mnie obrazalas i mojego meza, mam logi z czata:) i prywatne wiadomosci na potwierdzenie:) ja ci oddalam to co tak dumnie mi zaoferowalas swoja zawiscia. Radze ci omnie tu nie pisac, piszesz mi wiadomosci prywatne, odwracasz kota ogonem, robisz z siebie biedna poszkodowana nie winna ofiare to dopiero jest chore. Najpierw obrazasz a pozniej sie dziwisz ze ktos sobie na to nie pozwoli. Daj mi kobieto spokoj obsesje masz juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drodzy panstwo kici to jest osoba ktora zostala wyrzucona z dwoch juz forow o psychologi za swoj nienawistny jezyk!Obrazila wiele osob w tym mnie i pewna pania psycholog na ostatnim forum na ktorym dostala bana! :twisted:i przestan klamac nikogo nie obrazilam:napisalam tylko swoje zdziwnienie na temat pracy na budowie(dla mnie jest to ciezka harowka w pocie czola podziwiam takich ludzi zwlaszcza jezeli to robia majac wyksztalcenie wyzsze) zreszta niewazne dlasza rozmowa nie ma z toba najmniejszego sensu.Prosze zaprzestac do mnie pisania @!nie chce sie wyklocac chce zaprzestac tego w zgodzie!

 

peace!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×