Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a sex


Padre43

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek witam wszystkich i chciałbym się podzielić moim problemem. Od paru lat po seksie, który powinien przynosić rozluźnienie i odprężenie odczuwam poddenerwowanie a w nocy gdy się przebudze czuje jakis taki dziwny lęk jakbym miał zaraz zejść oczywiście wiem, że od tego nie zejdę ale moja podświadomość chyba myśli inaczej:). Mam pytanie czy przechodziliście przez coś takiego i jak sobie z tym radzić. Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze warto isc w terapi w czasie rozmowy moze to samo wyjdzie z ciebie..wygrzebiesz powod...zaczniesz mowic i dojdziesz do przyczyn...powoli..

bo pisales ze nerwice masz tak? ale ze tez po sexie odczuwasz to..ja mysle ze po sexie sie meczymy mamy przyspieszone bicie serce i to moze sie tez kojarzyc z atakiem paniki. Chyba ze jest inna przyczyna i dlatego fajnie pojsc porozmawiac i moze dojdziesz do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mi chodzi o to jak sie tego pozbyć bo od tego sie nie zaczeło zaczeło sie od ataku nerwicy ale wtedy o tym nie wiedziałem ze to była nerwica wszytskich lekarzy złaziłem ale tacy są w polsce specjaliści że tego nie odkryli dopiero jak wpadłem na to forum to zrozumiałem i od paru lat próbuje z tym walczyć na maksa i widze progres ale jak męczysz się z tym już z 8 lat to chcesz to w końcu pokonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEsli chodzi o nerwice to jest to raczej sok owocowy ktory sklada sie z roznych owocow..ktore rosly w przeszlosci...ktorymi sie karmiles:)

rozne sa przyczyny ale je znajdziesz na terapi bo sie wglebisz bardziej w swoje zycie, relacje z rodzicami, jakies wydarzenia traumatyczne, no wiele czynnikow jest. I dotrzesz do tego powoli czemu po sexie akurat dostajesz te ataki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu robiłem pełen pakiet badań łacznie z hormonami i ze wszystkim i nic nie wyszło co ciekawe żaden z lekarzy nie próbował mnie wysyłać do psychologa. Dlatego postanowiłem, że w przyszłym miesiacu umówię się na wizytę ale czy coś to pomoże nie wiem. Sam dobrze wiem, że mój organizm sobie to wkręca tylko dlaczego nie reaguje na moje sugestie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×