Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica natrectw a remisja


smutnaona

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was takie pytanie:(zwlaszcza do osob ktore jeszcze nie podjely leczenia)po jakim czasie wystepowania obajwow NN nastepuje u Was remisja?U mnie NN idzie (zawsze) niestety w parze z depresja;((i tak juz od ponad 20 lat;((u mnie to jest tak ze:mam "TO"przez 4-5 miesiecy az stopniowo bardzo powoli zaczynam sie lepiej czuc,nastepuje remisja i znowu po ok 2,3 latach powtorka:(((kiedys kiedy jeszcze zylam w PL leczylam sie panstwowo najpierw na DDA a pozniej wlasnie na nerwice-niestety moja psycholog zrezygnowala ze mnie nie podajac przyczyny nie zaproponowala tez innego psychologa i...zostalam na lodzie...mam uraz od tamtego czasu i nie szukalam pomocy...az do teraz:(((

 

 

czy ktos tez tak ma ze NN idzie u Was w parze z deprecha i odwrotnie?to jest cholernie meczace;((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ohhh ja mogę na to powiedzieć tylko tyle żę chciałabym aby nastąpiła u mnie remisja. Na NN choruję już jakieś 4-5 lat. Objawy cały czas się nasilały aż w końcu odwiedziłam psychiatrę. Leczenie farmakologiczne przez rok, było super, próba odstawienia leków, po trzech miesiącach wróciła z podwojoną siłą. Znowu leki - już ponad rok. Teraz znowu próbuję odstawić. Ah gdyby nastąpiła remisja teraz to by było super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam tak ze to zawsze idzie w parze z deprecha;((((trwa to ok 4,5 miesiecy i ustepuje na rok,dwa..po kolejnym duzym stresie,jakims szoku psychicznym powraca;(((i tak od ponad 20 lat ;(((((nawet wtedy kiedy w okresie remisji pojawia sie jakies"natrety" w mojej glowie to umiem je przegonic ale kiedy deprecha do mnie wita to juz klapa;((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×