Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego po skończeniu 18 czas "przyspiesza" ?


pakamera

Rekomendowane odpowiedzi

Matka mi mówiła, że jeśli skończy się 18 to lata wtedy szybko lecą - nie wierzyłem jej ale okazało się to prawdą.

 

Jak byłem dzieciakiem to czas bardzo wolno przemijał, ferie mimo, że 2 tygodniowe trwały wieczność a wakacje to już w ogóle - cały tamten okres wypełniony był zabawą.

 

Już za kilka miesięcy stuknie mi 21 :shock: i jestem ciekaw dlaczego czas tak teraz bardzo przemija mimo, że od kilku lat moje życie jest bardzo nudne, ubogie z rutyną.

 

:?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że od 18stki. Czas przyspiesza wraz z dorastaniem, płynnie. Dlaczego? Może dzieci nie mają tak dużej świadomości czasu, nie rozmyślają o przyszłości, nie kalkulują, nie planują. Mi teraz lata lecą tak szybko, że aż ciężko uwierzyć. Kiedyś rok to było dużo, teraz chwila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wrażenie że czas przyspieszył w dorosłości.

8 lat podstawówki się niesamowicie ciągnęło (jak chodziłem to była 8letnia), a teraz nawet nie zauważyłem jak minęły 4 lata od studiów i 9 lat od matury.

 

Ale jak byłem w takiej szkole policealnej na praktyce z księgowości to odkryłem wehikuł na zatrzymanie czasu - sprawdzanie faktur ;)

Dniówka ciągnie się jak tydzień pracy :lol: Tylko że bardzo szybko się ma dość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×