Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fobia


Anell

Rekomendowane odpowiedzi

W gimnazjum miałam fobie prześladowczą. Cały czas odnosiłam wrażenie, że ktoś mnie śledzi obserwuje.. Czasami bardzo się bałam, gdy przypadkowy człowiek za mną szedł, a ja wyobrażałam sobie nie wiadomo co.. Po jakimś pół roku przeszło mi to..A teraz mam inną fobię- że wszyscy się na mnie gapią i obgadują..

Jestem dość dziwnym człowiekiem..Wyobrażam sobie rzeczy, których nie ma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś sama. Musisz sobie jakos z tym poradzic i wierze ze dasz radę. Mialam podobny problem ponad rok temu. Chodzilam do psychologa, psychiatry, lykalam rozne tabletki. Natomiast nie dawało to rezultatu gdyz ciagle trzeba bylo zwiekszac dawke. Co prawda biorac tabletki, czulam sie nieco lepiej ale nie prowadzilo to do niczego dobrego bo po pewnym czasie nie bylam w stanie funkcjonowac bez tych tabletek. Gdy pewnego dnia przed szkoła zapomnialam rano lyknac dawki lekow, bylam w takim stanie, ze musialam prosic moja mame o przyniesienie mi ich natychmiast do szkoly. W koncu pewnego dnia rzucilam tabletki, przestalam chodzic do tych wszystkich lekarzy i postanowilam ze wezme swoje zycie w swoje rece. Mam swiadomosc tego ze nie jest to latwe ale mozna to osiagnac. Z poczatku bylo ciezko ale po kilku miesiacach moje zycie wrocilo do normy. Nie mysl ciagle o tym ze ktos na Ciebie patrzy, bo napewno wyolbrzymiasz problem. A jesli juz tak jest, to moze jestes na tyle interesujaca osoba ze po prostu przyciagasz spojrzenia ludzi. Zaakceptuj siebie i poczuj sie dobrze w swojej skorze a wtedy bedziesz dumna i szczesliwa ze patrzą! Nie zalamuj sie i glowa do gory. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×