Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze wracałam i czułam upokorzenie przez matki która powtarza że bez niej nie mam szans i zginę w świecie

rozumiem, ale pamiętaj, że to nieprawda. mi też tak mówią, a to kompletne bzdury

 

skończ te liceum i jak najszybciej się wyprowadź. pracujesz u matki w firmie - coś zarabiasz, tak? czy pracujesz, bo ona Cię utrzymuje? (ona ma obowiązek do 25 roku życia Cię utrzymywać, skoro się uczysz, nieważne czy zaocznie, wieczorowo, dziennie... ) jeśli jednak dostajesz pieniądze, to odkładaj sobie na przyszłość, żeby mieć jakiś lepszy start.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się źle, chciałbym w końcu zacząć terapię u psychoterapeuty tylko, że mam problem. Mam 21 lat, przez całe życie tłumiłem różne problemy w sobie, cały czas o tym myślałem, ciągle do mojej psychiki wracały. A teraz od dłuższego czasu mam pustkę w głowie, jakbym o wszystkim zapomniał i nie potrafię o tym mówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom Jebać,walić i pierdolić ...ojej jak brzydko wyszło :(

:bezradny:

 

-- 26 gru 2012, 23:12 --

 

Prosze pocieszcie mnie bo umre! nie radze sobie z tym całym gównem, które mnie otacza. Wszyscy wokół mnie są obłudni i i mysla tylko o sobie. nie wiem co mam robic, boje sie życia. ale nie mam odwagi zeby sie zabic.

nie znając Twojej sytuacji ciężko Cię pocieszyć tak, żeby nie brzmiało to jak puste frazesy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jestem tak zazdrosna :evil: ale kiedy widzę ze mój chłopak pisze z dziewczyna która mu się podoba i idzie z nią na wesele, oczywiscie jako kolega, szlag mnie trafia :evil:

I jeszcze chce żebym pożyczyła od niej sukienkę na studniówkę! :-|

 

-- 26 gru 2012, 23:40 --

 

Czemu jestem tak zazdrosna :evil: ale kiedy widzę ze mój chłopak pisze z dziewczyna która mu się podoba i idzie z nią na wesele, oczywiscie jako kolega, szlag mnie trafia :evil:

I jeszcze chce żebym pożyczyła od niej sukienkę na studniówkę! :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jestem tak zazdrosna :evil: ale kiedy widzę ze mój chłopak pisze z dziewczyna która mu się podoba i idzie z nią na wesele, oczywiscie jako kolega, szlag mnie trafia :evil:

I jeszcze chce żebym pożyczyła od niej sukienkę na studniówkę! :-|

Jak dla mnie to jest nie halo zachowanie. Nie rozmowa ale iście na wesele z cudzą dziewczyną. Tylko z Tobą powinien chodzić albo wcale. A ta koleżanka to jak nie chce iść sama to niech sobie wolnego faceta zaprasza. Takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×