Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny dzień, kolejny raz te same marzenia - śmierć ojca, choroba odbierająca głos matce i wyjście z tego gówna do normalnego życia ; (

 

Patologia i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta, tylko jak skorzystać? :( zaraz jemy obiad i P. idzie spać żeby mógł prowadzić, jesli dam radę to koło 19 spróbujemy chociaż pojechać nad morze i przejść te 400 m na plażę ale nie wierzę że się uda. ale spróbuję, podjechać samochodem do miejsca gdzie się zaczyna las nie zaszkodzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, no bo za dużo wymagasz... za dużo oczekujesz... nie da się wszystkiego na raz, przecież wiesz. Każdą malutką rzecz trzeba traktować jako sukces i dążyć, krok po kroku do celu... Ale jak się chce wszystkiego na raz... To sama widzisz jak to się kończy...

 

a jak przy jęczeniu to ja już mam dość swoich zatok..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wszystko wkurwia.............dziś......nienawidzę niedziel i ludzi z reala...są tacy happy.

dokładnie.

 

A na dodatek mam dość takich warunków, jakie mam do nauki - w ogóle co za patologia, siedziałem tyle lat na twardym drewnianym krześle przed komputerem, bo "po co Ci inne? Jak sobie zarobisz to sobie kupisz". Efekt? Bóle, pełno bólów. Cóż, prowizoryczne nieco lepsze siedzenie domowymi sposobami musiałem zrobić - rewelacji nie ma, ale pierwszy raz od paru lat mam o co oprzeć plecy - no ale teraz ręce cierpą na tym.

 

A teraz najgorsze - suche oczy, o to jest dopiero koszmar, oczywiście według rodziców żadne krople nie są mi potrzebne, a to tylko mój wymysł - krople sobie kupię oczywiście "jak zarobisz to sobie kupisz", no przepraszam za określenie, ale kurwa na zdrowiu dziecka tak żerować ?! Bo tak było od zawsze. Co za zasrany kraj i naród, ja mam za przykład kontakty za granicą - w takiej Australii, no cholera o dziecko to dbają przeróżne insytucje z rodziną na czele, by było one w dorosłość dobrze przygotowane, a u nas dobija się, myśląc że to jest sposób. Potem mamy tyle wraków, zapieprzamy w Anglii na zmywaku - bo jesteśmy nauczeni psuedokontaktów, a nie umiejętności prawdziwych kontaktów, proszę zobaczyć, ile ludzi idzie za utartymi schematami, nie ma zainteresowań - i weź tu nie żałuj , że urodziłeś się w Polsce.

 

A w ogóle projekty mi idą do dupy - nie mam sił i każdy kolejny błąd techniczny to jak kolejny gwóźdź wbity do ciała.

 

P A T O L O G I A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×