Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

siedze wyję i mam dość kurwa :why::why::why::why: nawer kurwa nie jestem z kimś w stanie iść na spacer jaka ja jestem żałosna i beznadziejna nienawidzę siebie, odwołałam, mam dość, nie mam już siły....jeszcze pies mnie kurwa obsikał ja siedzę i wyję a ona chodzi i zjada co się da :why::why::why::why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ja mam o sobie mysleć jak ja nie tylko z kimś boję się wyjść na spacer a w ogóle boję się wychodzić :hide:

ale dzisiaj idę,bo psiaki potrzebują,ale paradoksalnie to dla nich nie chodzę bo o nie się boję

debilka ze mnie :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, ja też się w ogóle boję. wczoraj się przemogłam i poszłam na spacer z psem dalej ale było ciężko...ciężko mi iść samej do głupiego parku nawet jak wiem że mogę w każdej chwili wrócić a co dopiero będąc uzależniona od kogoś :why:

 

raz próbowałam. babka mi powiedziała że moje lęki są irracjonalne i ogólnie mnie wyśmiała dostałam ataku paniki i uciekłam..nie wspominam miło..

 

[Dodane po edycji:]

 

a no i teraz chciałam się przytulić do Piotrka, miałam nadzieję że szybko wróci bo był odwieźć kolegów, ale popsuł mu się samochód. bomba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, ja mam 28 a rozumu nie mam za grosz :(

brak wykształcenia, brak pomysłu na życie, wg P żyje w jakimś nierealnym świecie, w swojej "wizji swiata"

w dodatku borelioza zżera mi resztki połączeń nerwowych w mózgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×