Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu ten sam scenariusz- piątek, popołudnie, alkohol. I w tym wszystkim ja- bezsilna i wkurwiona, bez chęci na rozmowę, bez ochoty na jakikolwiek kontakt. Mówię słowa, które wcale nie są prawdziwe, ale tego się ode mnie oczekuje. Czasami myślę, że bez Nich byłoby łatwiej... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień idę na ślub i wesele kuzynki, z którą znam się od urodzenia. Tylko dlatego idę, chciałam być jej wsparciem, bo ślub ma być wizualizacją zamożności jej teściów i nie ma nic wspólnego z tym czego by chcieli Państwo Młodzi. Zawsze byłam dla niej, kiedy mnie potrzebowała, w nocy, w dzień, zawalając swoje obowiązki, żeby jej pomóc. Nie dostałam zaproszenia na wieczór panieński, o którym dowiedziałam się z instagramowych sweet foci. Chyba jest mi przykro. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem co napisać. Naprawdę bywało lepiej...Tak bardzo sobie obiecywałam że nie wrócę do leków a teraz to moja jedyna nadzieja na jako takie funkcjonowanie i nie męczenie się codziennie, najgorzej że wiem że cudów nie będzie. 😕 Jeszcze trzeba sie zapisać... iść, gadać o jakiś nieistotnych rzeczach, byle komu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałam z trzy dni kiedy naprawdę czułam się dobrze. Myślałam, że tak zostanie na dłużej ale oczywiście nie..

wczoraj i przedwczoraj miałam złe dni.. kłótnie z narzeczonym, smutek, negatywne myśli i uczucia. Chciałabym mieć chociaż dobry tydzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, bardzo dawno mnie tu nie było. Lecz od wczoraj mam gorszy humor a dziś to już w ogóle dołek. Szukam roboty, ale nie mogę pracować tam gdzie chcę bo nie mam wykształcenia pełnego w tej dziedzinie. Studia nie wchodzą w grę bo nie mam kasy. Minęłam się z powołaniem i mam wielki żal do rodziców, że mnie nie wspierali w moich marzeniach i pasjach. Trochę nie wiem co mam ze sobą robić. Zwłaszcza, że teraz pandemia, strajki, z kasą ciężko no i listopad daje się we znaki ;)  chętnie bym z kimś pogadała :( niby mam koleżanki, chodzę na terapię, ale to nie to samo. Czasem fajnie by pogadać z kimś kompletnie obcym i anonimowym. Pozdrawiam Was ciepło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SelinaKyle napisał:

Cześć, bardzo dawno mnie tu nie było. Lecz od wczoraj mam gorszy humor a dziś to już w ogóle dołek. Szukam roboty, ale nie mogę pracować tam gdzie chcę bo nie mam wykształcenia pełnego w tej dziedzinie. Studia nie wchodzą w grę bo nie mam kasy. Minęłam się z powołaniem i mam wielki żal do rodziców, że mnie nie wspierali w moich marzeniach i pasjach. Trochę nie wiem co mam ze sobą robić. Zwłaszcza, że teraz pandemia, strajki, z kasą ciężko no i listopad daje się we znaki ;)  chętnie bym z kimś pogadała :( niby mam koleżanki, chodzę na terapię, ale to nie to samo. Czasem fajnie by pogadać z kimś kompletnie obcym i anonimowym. Pozdrawiam Was ciepło!

 

Ja nie mam z kim pogadać w ogóle, już nie mówiąc o terapii na którą też nie mam szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem wizytę u psychiatry ale obecnie siedzę w lesie u rodziny.

Nie zadzwoniłem że nie przyjdę. Po prostu nie można się było dodzwonić i dałem sobie spokój.

Miałem też zapytać czy możliwa jest wizyta przez telefon.

Na szczęście mam jeszcze zapas tabletek.

 

Ludzie na facebooku mnie denerwują, insta. Wchodzę b. rzadko. Mam wrażenie że każdemu ze znajomych się układa tylko nie mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×