Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Córka ma stwierdzoną niepełnosprawność sprzężoną w tym niepełnosprawność umysłową. Stwierdzono u niej brak połowy ciała modzelowatego w mózgu. Musimy się liczyć z tym, że może pojawić się padaczka. A ja dziś rozbiłam samochód. Wjechałam w tył innego auta, bo nie dałam rady wyhamować na oblodzonej jezdni. Mam ochotę iść się powiesić, na płacz już nie mam siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez mój ryj nie chce mi się żyć. Codziennie nowe pryszcze, a wychodzę ze skóry, żeby je zwalczyć i nic.

Nie mogę wyjść z domu bez grubej tapety choćby śmieci wyrzucić, bo sąsiedzi zobaczą, że wyglądam jak poparzona. Jedną połowę twarzy mam tylko trochę zapryszczoną, natomiast mój prawy policzek to masakra. Mam bardzo ciężki trądzik i tylko na tym policzku, nawet jak go jakoś wyleczę to zostaną mi grube blizny, których nigdy nie usunę. Żyć się nie chce.

Nie umiem nawet patrzeć ludziom w oczy, ciągle odwracam wzrok. Nienawidzę jak ludzie na mnie patrzą. Nie jestem w stanie z nikim porozmawiać bez świadomości, że druga osoba ogląda moje pryszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zmęczona psychicznie i fizycznie, mam dosyć ciągle pojawiających się nowych problemów, mam dosyć podejmowania ważnych decyzji, bo większość jest zła i jeszcze bardziej się za to nienawidzę. Dorosłość jest chujowa, a z czasem będzie tylko gorzej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×