Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.12.2019 o 08:16, Lunaa napisał:

Boże dlaczego? Dlaczego znów każesz mi cierpieć? Dlaczego na to pozwalasz?

Lunaa, ja też czasami cierpię, ale sam sobie jestem winny, bo w przeszłości popełniłem kilka poważnych błędów i zło do mnie wróciło. A skąd cierpienie się wzięło? Prawdopodobne odpowiedź: weszło na świat przez zawiść szatana, grzech i cierpienie przechodzi z pokolenia na pokolenie.

Pocieszam się tym, że Jezus też cierpiał i to prawdopodobnie bardziej niż my wszyscy. I cierpi nadal obrażany przez nasze grzechy. Dał nam przykład jak znosić cierpienie w pokorze i w milczeniu.

Nie wiem czy to Cię pocieszy, w każdym razie cierpienie jest tajemnicą i zapewne dla niektórych z nas skończy się po śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz nie mogę spać, bo mam zaburzone pory snu, wczoraj zakończyłem najdłuższy mój związek w życiu i jeszcze czuję frustrację do rodziców za ich zachowania i model wychowania 🙂

Cccccccombo ! 

Po południu widzę się jeszcze na chwilę z dziewczyną, później mam psychoterapię. 

Ależ mam chęć się zresetować ostatnio... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, alone05 napisał:

Brzydka jestem, chociaż matka mówi, że jestem ładna. Ale może ona ma rację.

Znam kilka kobiet, które są niezbyt atrakcyjne a wlecze się za nimi zawsze sznur facetów. Oczywiście jak ktoś nie jest obiektywnie ładny, to ma pod górkę, ale to nie znaczy, że jest stracony.  Wiele zależy od tego co sam o sobie myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, alone05 napisał:

Brzydka jestem, chociaż matka mówi, że jestem ładna. Ale może ona ma rację.

Matki i ogólnie bliska rodzina zwykle kłamią albo podkolorowują, ja całe życie słyszę od matki jako to mądry i przystojny jestem, ale to kłamstwo bo się nigdy wielkim zainteresowaniem kobiet nie cieszyłem.  A portale randkowe na których 95% kobiet mnie olewa  to potwierdzają dobitnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dowiedziałem się że nie jestem nawet trochę facetem. Nie mam własnego mieszkania, samochodu i kasy na koncie więc jestem życiową pizdą i raczej żadna mnie nie zechce. 

Zastanawia mnie po co wszystkie laski kłamią skoro wszystkie właśnie kasy, samochodu i mieszkania od faceta oczekują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu wplątałam się w coś, co nazywam przyjaźnią, w czym będę priorytetem tylko wtedy, kiedy jemu będzie wygodnie, niekoniecznie wtedy, kiedy sama będę tego potrzebować.

Tęsknię za poczuciem bezpieczeństwa. 

Oglądam jego nagrania sprzed próby samobójczej i wiem, że znowu jego oczy będą mnie prześladować. 

Byle do środy. Potem do czwartku. Potem do piątku. I tak do lutego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę pojęczeć... od kilku tygodni się nie wysypiam: nie ważne czy godzinę zamie mi uśnięcie, czy 10 minut, i tak się budzę ok 4 a potem już nie mogę zapaść w normalny sen, ale się wybudzam. W dzień nastrój mi lata od totalnego zombizmu do euforii. Mam robotę o której marzyłam, ale nie umiem się nią cieszyć, ba, to co robię stresuje mnie i czuję, że totalnie nie pasuję do tego otoczenia :( Jak wracam z pracy, to mimo że mam masę obowiązków do ogarnięcia, to najczęściej idę spać, bo senność wygrywa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój partner ma dość moich chorób i badań czy też strachu przed nimi . Potrafię pół dnia przesiedzieć ma necie i analizować czy coś zrobić czy nie . Czy będę żałować co jest słuszne . Nie potrafię podejmować decyzji . Czuje się niezrozumiana . 
Taki dół dziś mam . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiała jestem od urodzenia, boję się nawet całej rodziny, najbardziej ojca, kiedyś powiedziałam, że chcę głosować na Pis a ojciec śmiał się ze mnie, dorosła jestem to mogę robić co chce, wtedy całkiem zwątpiłam w ludzi, w rodzinie jest sporo takich ludzi, którzy się śmieją, zwłaszcza kobiety, jak oni są tacy śmieszni to niech sobie będą, ale ja zawsze będę INDYWIDUALISTĄ. Ja śmiać się nie muszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2020 o 12:59, Efemeryczna napisał:

Ciężko mi się żyje z otaczającymi  mnie ludźmi. Zero rozmów, zero kompromisów, wysłuchania czyiś pomysłów.  Żadne triki psychologiczne czy terapia niewiele mi pomaga. 

 

U mnie tak samo. Na dodatek pewna bliska osoba z mojej rodziny często mnie poniża wyzywając od łajz i mówiąc że wszystko co robie jest głupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się beznadziejnie. Od kilku lat mam myśli destrukcyjne.  Byłem w szpitalu ( w zeszłym roku), myślałem że pobyt mi coś pomoże z tymi myślami, nic z tego.  W tym miesiącu chciałem iść ponownie do szpitala, gdy żona dowiedziała o tym, to groziła mi rozwodem.  Myślałem też żeby pójść do Egzortyscy żebym nie miał takich myśli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×