Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję szkodliwy wpływ dźwięku z telewizora (dobiegający z innego pokoju) na moją psychikę. Zamknąłbym drzwi, ale będzie mi wtedy za gorąco, bo niedawo brałem ciepłą kąpiel.

 

Dlaczego, och dlaczego, mój tata musi oglądać te durne "łubudu" filmy ze Stevenem Seagallem, skoro ja już dawno z takich rzeczy wyrosłem? :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję że straciłem przez moją chorobę tak dużo że nie da się już tego uratować

Ratuj co się da. Szukaj wsparcia. Ja gdyby nie rodzina to już dawno byłbym bezdomnym lub siedziałbym w więzieniu. Chyba, że wcześniej bym się zabił. Kiedyś 1 koleżanka powiedziała mi, że ja to mam dużo szczęścia, bo ze wszystkiego po jakimś czasie wychodzę obronną ręką, mówiła, że dużo uchodzi mi płazem, z perspektywy czasu muszę powiedzieć, że miała mnóstwo racji. Po jakimś czasie okazuje się, że tak na prawdę nie doznałem większego uszczerbku, a zawsze mogło skończyć się o wiele gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się komuś wygadać. Już nie daje rady . Miesiąc temu urodziłam 2 synka i moja choroba się nasiliła. W domu bardzo żywiołowy 3-latek i niemowlak , który ciągle coś chce... Po głowie chodzą mi dziwne myśli, których już sama nie ogarniam. Najchętniej bym się spakowała , wsiadła na prom do Szwecji i odpłynęła ... ale czemu akurat tam? tego sama nie wiem ...

 

Rozmawiałaś z psychologiem?

 

 

Nie rozmawialam, rozmawiam z kolezankami, ale one nie maja nic ciekawego do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba około godziny 15-16 oglądałem dzisiaj film, który był nawet w porządku. Oglądałem go uważnie. Wtedy wiedziałem o co chodzi i o czym jest. Myślałem nawet o nim chwilę po seansie. W tym momencie mamy niedługo godzinę 22, a ja nie pamiętam praktycznie w ogóle o czym był ten film. Moja pamięć to katastrofa. Mógłbym spróbować sobie odtworzyć o czym on był ten film, ale musiałbym w to włożyć niesamowicie dużo wysiłku i skupienia, a nie chce mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję się teraz najlepiej. Jest mi zimno, trochę mną trzęsie, czuję się struty, osłabiony, gardło trochę boli, chemiczny zapach potu. Nie wiem czy to z powodu Wenlafaksyny, czy przeziębienia. A może jedno i drugie. Jeszcze durny wyszedłem zapalić papierosa, myślałem, że spadnę z balkonu (mam barierkę do bioder), teraz jeszcze gorzej się czuję. Nie palę już więcej. Ten lek to ostatnia szansa, ja już go nawet nie będę odstawiał, bo nogi wyciągnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tak kiepskim stanie nie byłem chyba nigdy. Po prostu nie mogę funkcjonować. Modlę się tylko o to, by leki zaczęły działać. Mam nadzieję, że 30mg mirty mnie uśpi. Martwi mnie odległa wizyta u psychiatry oraz to, że niewiele mi on pomaga. Martwi mnie też to, ile to wszystko kosztuje. Martwię się czy nie pojawiają się u mnie jakieś objawy CHAD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też SSRI powodują brain fog/problemy z myśleniem? Odkąd zacząłem brać Sertralinę, jak i teraz kiedy biorę Escitalopram mam ogromne problemy z myśleniem, nie umiem o niczym dłużej myśleć, moja koncentracja jest bardzo słaba i czuję się, jakby moje IQ spadło o połowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa mać nie mam papierosów, a zapaliłbym sobie.... Nie mam też pieniędzy, recepty od psychiatry leżą niewykupione, wykupiłem tylko jedną, najtańszą. Skąd ludzie biorą te pieniądze.......... Do tego śniegu w nocy napadało. Kiedyś, dawno temu, lubiłem biały puch, ale już nie lubię. Ja chcę słoneczko. Leżę w łóżku owinięty kołdrą jak mumia, chyba już najwyższa pora mnie zabalsamować. Od tego leżenia dostałem potówek, niedługo prawdopodobnie odleżyn. Nie mam po co wstawać, nie mam z kim się spotykać, nie mam co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×