Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze 10 dni i rzeźnia. 10 dni zostało a ja dopiero zabieram się za naukę!! A materiał jest z 4 lat.

A potem kolejna masakra ale z tej późniejszej jest łatwiej się wybronić.

No i trzecia. Ta z kolei na spokojnie bo trochę czasu na naukę pozostaje.

 

Boję się jak diabli. Boję się tak że nie sposób się czegokolwiek nauczyć. Jak mówię to dukam się gorzej niż w podstawówce. O ile w ogóle daję radę z siebie wykrztusić jakieś słowo. Wszystko zapominam. Nic- zupełnie nic nie pamiętam. Nie jestem w stanie nawet zapamiętać głupiego nazwiska, ogółów, podstaw. Wszystko jest zlepkiem, pamiętam że była ta literka, i tamta. Kolory pamiętam ale ciężko przypomnieć sobie słowa.

Polskie słowa też zapominam. Nie radzę sobie z tym stresem, nerwicą.

 

A i musze zrezygnować z terapeuty. Ale to kolejny raz i chyba nie zrezygnuję bo mnie wywalą.

Szczerze, to mi się nie chce tam chodzić, strata czasu itp, ale pewnie gdy będzie mi gorzej to pomyślę inaczej, więc dobrze jest mieć jakieś przeswiadczenie że mam ''lekarstwo''

 

O tak sobie biadolę a prawda jest taka, że mam to wszystko na własne życzenie. Brawo za moją systematyczność a dokładniej jej brak no i ogólnie to jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywędziłam sobie dwa palce u ręki. W internetach jak to w internetach doczytałam się, że to niby poparzenie III stopnia. Mam nadzieję, że mi nie odpadną bo trochę niewygodnie pisałoby się na klawiaturze. Nic mi się nie chce. Cholerne nudy. Obejrzałabym jakiś film, ale nie wiem na jaki mam ochotę. Muszę sobie znaleźć jakieś zajęcie bo chyba zaraz pierdzielnę. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem śmieciem totalnym i nie umiem się zmienić.Moje życie konsekwentnie zmierza w kierunku katastrofy.Na prawdę coraz ciężej mi żyć,z dnia na dzień niszczeje i widzę że nie umiem sobie pomóc,a wokół mnie nie ma nikogo kto by umiał i chciał mnie uratować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesilenie przesileniem, to jest racja dużo ludzi przechodzi w tym czasie obniżony nastrój, to z braku słońca, witaminy D. Ja jestem ChADowcem i też na wiosnę zawsze to cholerstwo brało, ale po szpitalu w 2012 miałem dwa sezony spokój, no i na trzeci depresja z podwójną siłą. Zobaczymy jak będzie z leczeniem, bo aż się boję jakbym miał z tego nie wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego we mnie pojawia się tyle złości, nerwów. Dlaczego ludzie mnie tak wkurzają. W dodatku ten cholerny ból szyi i bałagan w pokoju. Nie wiem za co mam się zabrać, ciągle coś odkładam ciągle coś zmieniam, nigdy nie mogę osiągnąć normalnego celu w życiu. Gdybym miał siłę to pozabijałbym wszystkich ludzi na ziemi, bo mam już wszystkich dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec miał wylew, dom opieki 3- 4 tysiące, nie będzie dofinansowania bo dochody przekraczają 1300 na osobę (dostaję jeszcze rentę po zmarłej matce). Moja siostra i brat zarabiają po 2000, i dom do utrzymania. Jestem niepełnoletnia i nie mam opiekuna prawnego, do tego nie radzę sobie w szkole i mam obniżony nastrój... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×