Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem.Jak to się dzieję.Często słyszę od ludzi że wyglądam na takiego towarzyskiego,wesołego energicznego,zabawnego,że pewnie mam masę znajomych....A tak naprawdę jestem najbardziej samotnym cżłowiekiem na ziemi.Nie mam żadnych bliskich związków z ludzmi.Nie rozumiem jak to się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2, nie każdy akurat ;) Zależy jeszcze co bierzesz za bliską relację...Moja najbliższa w tym momencie osoba siedzi w Belgii i jest w związku, więc już nie ma za dużo czasu na mnie. Ale już niedługo przyjeżdża na święta :yeah:

 

-- 01 gru 2014, 14:07 --

 

zresztą po naszym spotkaniu wydaje mi się, że Ty nie bardzo chcesz wchodzić w bliższe relacje. No chyba, że chodzi Ci tylko i wyłącznie o bliską relację z kobietą, to rozumiem, że na spotkaniu nie było nikogo dla Ciebie (2 strasze i jedna w związku ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam do domu z myślą: źle mi...

wku*wiają mnie ludzie niesamowicie, bez przerwy żale i pretensje...

tylko po to by zmącić...

 

dla pocieszenia się i zajadania emocji...

stwierdziłam, że zjem sobie duplo by chociaż czekoladą się pocieszyć...

i się nią zaczęłam krztusić...

wywołało to we mnie dwie reakcje - przerażenie i chichot przerywany odgłosem krztuszenia się...

podejrzewam, że widok z boku byłby nieziemski... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu w poniedziałek nie chciało mi się wstać, nie miałem apetytu, rzygać mi się chce trochę. Nie wiem co zrobić ze swoim życiem. Kończy mi się umowa z końcem roku i w sumie to bym tu nie chciał dalej pracować ale z drugiej strony byłoby dobrze. No ale coś ambitniejszego by się przydało niż przerzucanie kartek i teczek w urzędzie. W końcu po coś wymęczyłem niby studia. Ale boję się szukania nowej pracy, problemów z tym, a jak znajdę to boję się stresu związanego z nową pracą. Ewidentnie brakuje mi pewności siebie. Niestety u faceta to go na starcie przekreśla. Mam być silny, ogarnięty, wiedzieć co chcę.

Czuję presję. Niestety jak czuję dużą presję to pojawia się u mnie chęć odrzucenia wszystkiego i nic nie robienia, apatia. Na trening też mi się nie chce iść, chodzę z dwoma kolegami robimy jeden plan więc wymówić się nie mogę, nie powiem że mi się nie chce bo mam doła, gorszy moment w depresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjebałam maturę z matmy :/

Na moje szczęście to tylko próbna. Myślałam że nie mamy się uczyć do próbnej. Przecież chodziło raczej o orientację ile potrzebujemy czasu itp.. Głupia już nie mogłam tam wytrzymać i nic nie pamiętałam( jak mogę pamiętać, skoro nawet nie powtarzałam??). Normalnie pustka we łbie. We łbie i klapki na oczach. Nawet wzoru nie mogłam przeczytać i uznałam że go nie ma i jestem głupia. Zaczęłam panikować i wyszłam. Doprawdy pojebana jestem. :hide:

Dostaliśmy oceny i jak zwykle wymiatam :roll: Normalnie kurw# pozazdrościć.

Nie wiem czy to brak inteligencji czy moja nieokiełznana impulsywność i wpadanie w panikę. Mam nadzieję że ta druga opcja! Bo jeśli pierwsze to jestem skreślona już na starcie..

Jestem wkurwiona na siebie i wystarczająco zmotywowana. Jednak zdołowana tak bardzo że nie wiem jak wyłączyć myślenie- ''i tak nie zdasz więc po co to robisz'' Boże w co ja wierzę. To niemożliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steviear, jestem z Toba, tez się boje matmy. Co prawda nie pisalismy podstaw z operonu, a rozszerzenia, dziwnie. Matme na bieżąco ogarniam, ale jak pisalismy w tamtym roku próbne to się skompromitowalam. Naprawdę malutko co pamiętam,cos swita niby. Ale spokojnie,trzeba się nauczyć pracować z kartami wzorów, tam wszystko jest, musimy tylko ruszyć glowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×