Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

;(( Nie dam rady już, zabiję się. Muszę tylko pomyśleć jak. Boję się, ale po dzisiaj innej opcji nie widzę.

Być samobójcą oznacza być słabym. Lepiej napisz co się dzieje tu zawsze ktoś pomoże tobie

 

Tutaj na tym forum nikt nie pomaga, wiele razy prosiłam o pomoc i mnie ignorowano. Z resztą nie ma możliwości mi jej udzielić przez internet.

Nie poradzę sobie, dalej z takim życiem, zepsuli mi je po całości i już nic dobrego z niego nie zostało. A czeka mnie jeszcze więcej bólu i cierpienia. Co mogę innego zrobić? Nawet nie mogę się leczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decevante, jeśli piszesz, że ktoś cię podał na policje i boisz sie, ze pójdziesz siedzieć itd to chyba nie bez powodu, musiało sie coś wydarzyć czego się boisz, bo gdyby na ciebie nagadali nie prawdę to nie bała byś się konsekwencji prawnych. Takie moje zdanie.

W dzisiejszych czasach na ludzi trzeba uważać co się robi i mówi niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to, że dostaję gorsze oceny tylko dlatego,że głupi nauczyciel mnie nie lubi bo nie przyszłam 3 razy na jego głupie zajęcia. To jest ocena z zadania, które było oddane w terminie a nie za frekwencję..

A jak chodziłam to mnie nie pamiętał :D Super,że zobaczył że w ogóle chodzę do tej klasy jak mnie nie było i wystawiał 1 :D Jeszcze dostałam opierdol że nie chodzę. Ja pierdole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2, a Tobie już kiedyś pisałam, widzę, że moje słowa absolutnie Cię nie przekonały, Ty nadal swoje.

Nie.Na prawde doceniam twoje słowa po prostu nie rozumiesz jak to jest.Całe życie byłem sam mimo że nie łysiałem i wyglądałem całkiem nieźle.Mimo to nikogo sobie nie znalazłem,co będzie jak wyłysieje.Będę już do reszty nieatrakcyjny i albo zostane starym kawalerem albo co gorsza ożenie się z rozsądku/strachu przed samotnością jak moi rodzice.....

 

yayo123, ma rację, wyolbrzymiasz problem. Jak to się dzieje, że gwiazdy show biznesu, które wszyscy pamiętamy, że były kiedyś łyse, obserwujemy ich teraz z buszem na głowie? Przykład : Radek Majdan, Paweł Stasiak z Papa dance? Czyli jak widać są i na to sposoby. Więc proszę Cię nie zadręczaj się tym więcej, głowa do góry:)

 

Są sposoby...majdan przeszczepił włosy za GRUBĄ forse,nie dla przecietnego cżłowieka...A Stasiak nosi perukę...,no comment>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lonely boy - to chyba niemożliwie, żebyś stracił wszystkie wartości. Masz je dalej, tylko zwątpiłeś. nie poddawaj się, czasem uznania nie znajdziesz u innych, musisz sam siebie docenić. bądź kimś dla siebie. To bardzo niebezpieczne szukać swojej wartości na zewnątrz, przejechałam się na tym nieraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy mieć wykształcenie po gimnazjum czyli podstawowe to wstyd? Przez 5 lat niebyłem w szkole średniej tzn zapisywałem się a nie chodziłem mam 25 lat znów się zapisałem do liceum zaocznego za tydzień mam 3 zjazd na dwóch zjazdach byłem. Ok 20 grudnia pierwsze egzaminy ustne i już mnie to przeraża że ich niezdam bo martwię się o swoja pamięć po braniu leków już nie jest taka sama i czy zdołam ogarnąc tyle materiału . Najgorsze jest to że nigdy się nie uczyłem j . angielskiego i nieumiem składać zdań znam tylko pojedyncze słowka i matma tez już dużo rzeczy zapomniałem a zawsze z matmą ciężko było tylko dopuszczające były w gimnazjum .

 

A może dać sobie spokój ze szkoła i zajać się praća ale jaką na budowie? No właśnie budowa wiecznie niebedzie no i jest cięzka fizycznie jako pomocnik chyba , że na wykonczeniach a to trzeba coś umiec a ja raczej nic nieumiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh brzmi jakby łysienie było uleczalne...genetyczne nie jest.Biore co prawda finasteryd czyli jedyny lek na łysienie jaki ma potwierdzoną skuteczność ale on nie działa za długo(do 5 lat) i nie przywraca włosów,tylko hamuje łysienie.

 

( Dean )^2, tak się składa, że też mam problem z wypadającymi włosami. Regularnie co 2-3 lata lecą garściami, mam połowę mniej włosów niż miałam jeszcze z 6-7 lat temu a narzekając tylko na pewno nie załagodzisz problemu. Ale Twój wybór....jeśli wolisz już teraz przeżywać, że za x lat możesz być łysy to proszę bardzo. Ja wolę leczyć przyczynę póki mogę coś z nią zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecz,kobiece łysienie,a raczej wypadanie włosów jest wyleczalne.Męskie niestety nie.

Ale Twój wybór....jeśli wolisz już teraz przeżywać, że za x lat możesz być łysy to proszę bardzo. Ja wolę leczyć przyczynę póki mogę coś z nią zrobić.

 

Masz racje.Poddałem się.Nie wiem czemu.Po prostu się poddałem.Nie mam nic dobrego w życiu a za to ciągle przytrafiają mi się nieprzyjemności.Jestem samotny,znudzony,przestraszony i przemęczony.A do tego nie długo będę łysy.Po prostu mam dosć siebie i swojego życia.Zawalam studia,bo zamiast się uczyć to się dołuje...A potem boję się kolejnego tygodnia bo wiem co mnie czeka.Ciągle leże bo tego na prawde chce-położyć się i już nie wstawać.Nie chce nigdzie iść,na uczelnie,do akademika,na kurs tańca..Nigdzie.Chciałbym zostać w domu i już nigdy nigdzie nie wychodzić.Nie chce mi się już żyć.Po prostu nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznosi mnie od środka ten zły nastrój! Jestem tak potwornie, potężnie zła!

Miotam się w sobie, mam żal do siebie o jakieś wyimaginowane dyrdymały. Doskonale znam schemat tego, co się ze mną dzieje, bo to powtórka z rozrywki z tamtego roku. Wplątałam się w toksyczny związek. Kiedy zaczęły się zaburzenia apetytu, zdałam sobie sprawę z tego, że postępuję w sposób autodestrukcyjny. Postanowiłam zakasać rękawy i przerwać to szaleństwo. Z jednej strony odczuwam dumę i zadowolenie, że udało mi się coś zmienić, przerwać taktykę postępowania która mnie wyniszcza. Z drugiej jednak straciłam grunt pod nogami. Jakikolwiek by nie był, chwiejny czy spodlony, zawsze to jednak grunt. Przestaje być o to zła na siebie. Coraz bardziej obwiniam jego, jego podejście do życia, wieczne uciekanie od samego siebie. Poświęciłam mu stanowczo zbyt dużo czasu i cennej energii.

Źle sypiam. Morfeusz sakramencko się na mnie obraził. W lustrze widzę mix Golluma i Mandaryny. Odczuwam spadek własnych wartości, pogłębiła mi się nerwica, coraz więcej spraw ulega zobojętnieniu. Nie mogę patrzeć na ludzi, którzy są ze sobą szczęśliwi, bo popadam w rozdrażnienie. Bardzo szybko się wkurzam, a w pracy jestem skrajną perfekcjonistką.

W tamtym roku spędziłam trzy miesiące w szpitalu psychiatrycznym. Terapia psychodynamiczna mi pomogła, ale tylko na chwilę. Stwierdzili depresję i zaburzenia osobowości. Moja wina, bo nie kontynuowałam terapii indywidualnie. Minął prawie rok i wracam do punktu wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×