Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam! Jestem tu nowa... I jak widzę, to dobre miejsce zeby sobie ponarzekać. Bo w zasadzie na co dzień tego nie robię, udaje twardziela, że to niby sobie ze wszystkim radzę... W rzeczywistości byle co potrafi mnie zniechęcić, zdołować. W tym tygodniu to juz prawdziwa tragedia, chyba właśnie dlatego tutaj trafiłam. Jestem przemęczona, zestresowana, z jednej strony wszystko wyprowadza mnie z równowagi, drżą mi ręce, serce bije mocniej a z drugiej w zasadzie usypiam na stojąco, mało się uśmiecham, nie mam ochoty rozmawiać, czasami w ogole nie słyszę ludzi wokół mnie, jestem myślami gdzieś daleko, jedyne o czym marzę całymi dniami to sen... Wczoraj padłam po całym tygodniu, przespałam 10 h jak zabita, i od rana probuje się zmusić do nauki, nie moge... Usypiam, nie pomaga mi kawa, świeże powietrze, nie moge się skupić, mam sto myśli na minutę a średnio co godzinę mam ochotę sobie poplakac. Mam tyle na glowie, zamiast teraz się zebrać w sobie i działać to siedze tutaj i smęce... Ale naprawdę męczy mnie to uczucie niemocy, który ciągle mnie ogarnia. Fobik90 masz rację, z pracą bez znajomości jest ciężko, jeszcze jak jesteś z małego miasta to juz w ogole tragedia.

 

-- 05 lip 2014, 13:47 --

 

Cześć Wam! Jestem tu nowa... I jak widzę, to dobre miejsce zeby sobie ponarzekać. Bo w zasadzie na co dzień tego nie robię, udaje twardziela, że to niby sobie ze wszystkim radzę... W rzeczywistości byle co potrafi mnie zniechęcić, zdołować. W tym tygodniu to juz prawdziwa tragedia, chyba właśnie dlatego tutaj trafiłam. Jestem przemęczona, zestresowana, z jednej strony wszystko wyprowadza mnie z równowagi, drżą mi ręce, serce bije mocniej a z drugiej w zasadzie usypiam na stojąco, mało się uśmiecham, nie mam ochoty rozmawiać, czasami w ogole nie słyszę ludzi wokół mnie, jestem myślami gdzieś daleko, jedyne o czym marzę całymi dniami to sen... Wczoraj padłam po całym tygodniu, przespałam 10 h jak zabita, i od rana probuje się zmusić do nauki, nie moge... Usypiam, nie pomaga mi kawa, świeże powietrze, nie moge się skupić, mam sto myśli na minutę a średnio co godzinę mam ochotę sobie poplakac. Mam tyle na glowie, zamiast teraz się zebrać w sobie i działać to siedze tutaj i smęce... Ale naprawdę męczy mnie to uczucie niemocy, który ciągle mnie ogarnia. Fobik90 masz rację, z pracą bez znajomości jest ciężko, jeszcze jak jesteś z małego miasta to juz w ogole tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostało mi ostatnie zaliczenie na studiach, które tak odwlekałam odwlekałam... Aż w poniedziałek jest ostateczny termin więc juz nie mam wyjścia, chyba że nie zwolnią mnie z pracy. A gdzie tam egzaminy... Baardzo mi zmalała chęć do pracy ostatnio, kiedyś nadmiar ambicji a dzisiaj jej brak...

 

-- 05 lip 2014, 15:12 --

 

zostało mi ostatnie zaliczenie na studiach, które tak odwlekałam odwlekałam... Aż w poniedziałek jest ostateczny termin więc juz nie mam wyjścia, chyba że nie zwolnią mnie z pracy. A gdzie tam egzaminy... Baardzo mi zmalała chęć do pracy ostatnio, kiedyś nadmiar ambicji a dzisiaj jej brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beast6, wiec trzeba teraz się postarać i skupić na tym jednym wyłączając inne rzeczy. Chęć zmalała bo czujesz jakbyś ciągle się szarpała z tym wszytskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obroniłem pracy licencjackiej i nie wiem czy pic czy nie ? :roll:

I tak od paru miesięcy w znacznym mierze nie odczuwam emocji , ludzie dostawali 3.0 i płakali z rozpaczy , a ja kompletnie nic .

Przykładów jest więcej , ale nie będę się rozpisywał . Nie posiadam czegoś takiego jak motywacja , nie chyba nawet wykształconej , skąd to ludzie biorą w ogóle ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Poza tym... dzisiaj przyjeżdza moja matka (alkoholiczka),ostatni raz widziałam się z nią dwa lata temu po 6 letniej przerwie i nie wspominam tego dobrze. wręcz tragicznie. mój brat mnie ostrzegł (miał okazję widzieć ją w marcu), że wygląda już tragicznie, tak jakby miała 20 lat więcej... Bardzo źle na nią reaguje, zniszczyła nam dzieciństwo o ile nie życie bo mój tok rozumowania jest zupełnie inny od myślenia osób w moim wieku. samo słowo 'mama' powoduje, ze mam łzy w oczach. tak jak już wspomniałam, ostatni raz widziałam się z nią 2 lata temu. Przyjechała w celu pocieszenia mnie, wsparcia,byłam po próbie samobójczej. ogromnie się cieszyłam, wydawało mi się, że zmieniła się przez te 6 lat, myślę sobie skoro znalazła faceta, wyjechała, chce założyc rodzinę to może juz wszystko jest ok. nie da się opisać tego rozczarowania kiedy zajechałam do dziadków na pierwsze spotkanie z nią po tylu latach... a ona już ledwo trzymała się na nogach, po kilku godzinach w zasadzie o mnie zapomniała, robiła awantury, a ja siedziałam z bratem zamknięta w pokoju i ryczałam, w środku nocy zabrał ją, wywiózł na dworzec i wsadził do pociągu, był wściekły że tak sie zachowała w takiej chwili, nawet ten jeden raz nie potrafiła się powstrzymać. wtedy dobiła mnie całkiem, czasami się zastanawiam jaką siłą ja wtedy stanęłam na nogi? małymi kroczkami, ale poszłam na studia, zaczęłam pracować... a teraz znowu ona,jeszcze się z nią nie widziałam a już trzęsę się ze strachu. Ma być przez tydzień, więc zamierzam się z nią spotkać w środę po pracy, ale juz się boje tego w jakim będzie stanie i czy rzeczywiście wygląda tak źle jak słyszałam. i to jest tylko jedna z tych myśli, które mnie dręczą, przez które siedze i patrze w pustą ściane zamiast zrobić cokolwiek.

Poza tym dziękuję, że ktoś czyta te moje wypociny, na żywo nie umiem z nikim rozmawiać o tym co mi siedzi w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beast6, na pewne sytuacje i ludzi nie masz wpływu chociaż nawet bardzo sie byś starała. Widać cały czas to siedzi w Tobie i nie daje spokoju. Będzie Ci lepiej jak ją zobaczysz i ocenisz jak się miewa? Chyba wciąż nie poradziłaś sobie z dzieciństwem i wiele emocji zostało, z którymi sobie nie radzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie będzie, ale muszę to jakoś przeżyć, nawet nie wypada się nie zobaczyć skoro juz jest... Z tym, że teraz juz nie mam złudzeń, wiem czego moge się spodziewać... A co do dzieciństwa to fakt, nie poradziłam sobie z nim i juz chyba nie poradzę. Z resztą coraz mocniej wydarzenia z dzieciństwa odbijają mi się na życiu dorosłym, im jestem starsza tym bardziej zgorzkniała, zimna, bez marzeń, bez celu osiągnięcia czegokolwiek w kontaktach z innymi ludźmi, bez potrzeby bycia z kimś, bez potrzeby kochania... Chociaż to chyba strach przed skrzywdzeniem kogoś i skrzywdzeniem mnie

 

-- 05 lip 2014, 21:11 --

 

Lepiej nie będzie, ale muszę to jakoś przeżyć, nawet nie wypada się nie zobaczyć skoro juz jest... Z tym, że teraz juz nie mam złudzeń, wiem czego moge się spodziewać... A co do dzieciństwa to fakt, nie poradziłam sobie z nim i juz chyba nie poradzę. Z resztą coraz mocniej wydarzenia z dzieciństwa odbijają mi się na życiu dorosłym, im jestem starsza tym bardziej zgorzkniała, zimna, bez marzeń, bez celu osiągnięcia czegokolwiek w kontaktach z innymi ludźmi, bez potrzeby bycia z kimś, bez potrzeby kochania... Chociaż to chyba strach przed skrzywdzeniem kogoś i skrzywdzeniem mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beast6, póki będziesz wierzyć w to, że lepiej nie będzie i nie starać się ciągle o poprawienie sytuacji to tak będzie. Myślałaś o udanie się na terapię ze swoimi problemami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby myślałam, ale z drugiej strony jakoś sobie tego nie wyobrażam. Nie wiem czy wydusiłabym z siebie chociaż jedno słowo. Poza tym na co dzień w ogóle nie mówie o swoich problemach, tak staram się od nich oddalić bo jak tylko zacznę to skutki są takie jak teraz, wszystko wychodzi a ja nie mogę się pozbierać. Ale dostałam ostatnio namiary na jakiegoś psychologa od koleżanki z pracy, widocznie zauważyła, że coś jest mocno nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem cała opuchnięta, cycki mnie bolą, nie mogę spać na brzuchu, brzuch też boli, zaraz pewnie dostanę okres.

 

puchniesz na twarzy przed okresem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×