Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

dar, a no cos w tym jest. Ja dzis az zycze smierci dawnej "przyjaciolce" o ile w ogole mozna tak ja nazwac. Jakby czlowiek pare lat temu wiedzial ze tak to jest... Coz, dlaczego czlowiek mialby sie spodziewac czegos tskiego po kims kto na prawde udawal przyjacirla i to KILKA lat.

 

A na rodzine nigdy nie liczylam i nie bede liczyc. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dar, oj tam osoby, wystarczy jedna. Ale szczerze mowiac z kobietami cos mi nie wychodzi... Nie mam z nimi za bardzo o czym rozmawiac, zreszta mnie denerwuja. A moze to ja sie nie nadaje po prostu :roll:

 

Dzieki. Ja zawsze licze tylko na siebie, predzej pomoge komus niz dam pomoc sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszykova, jesteś uparta jak koziczka to raz i zajebista to dwa i nie pleć już w tym wątku jak to Ci nie wychodzi ....bo tylko tak się czujesz nic więcej a realia inne ...dobranoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu się objadłam. Mogłabym do zrzucić na miesiączkę, ale prawda jest taka, że się chciałam znowu nażreć jak świnia i teraz powstrzymuję się od wymiotów.

Jutro znowu terapia, mam wrażenie, że znowu stoi w miejscu :( chyba za mało się staram...

Jestem tak samotna, że wczoraj sama się nayebałam, bo wino stało za łóżkiem odkąd zdałam maturę. Kupione było na tą okazję. Sama się upijam, a potem płaczę, to za dobrze nie wróży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! u mnie nie tyle lęki co ogólne zniechęcenie .Nie mogę usiedzieć długo w jednym miejscu .Bardzo dużo rzeczy szybko mnie nudzi.Najgorzej że w pracy (a jest to bycie ankieterem telefonicznym w dużej firmie) nie mogę usiedzieć marnych 5 godzin w jednym miejscu.Ta choroba zaczyna mnie dobijać dosłownie i w przenośni.Myślę nad zmianą leków konkretnie to wypróbowanie SSRI lub wenlaflaksyny spróbuje przecierpieć te pierwsze dni lub tygodnie .Tak w sumie to myślę nad fluoksetyną lub escitalopramem.Czy oba te leki mogłyby się sprawdzić u osoby z lękami?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przerażona lękiem przed ludzmi, zwlaszcza przed facetami. Mój lęk nie pozwala mi się rozwijać, boje sie podjac decyzje, dzialan od ktorych zalezy moja przyszlosc. Niszcze siebie...

Nie wiem co mam robić...

Zacząć się leczyć w końcu?jak zauważyłaś samo nie minie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

white Lily, wiem wiem... Tylko bym potrzebowała poprawy na juz a tak sie nie da, trzeba czasu...

 

Racja. Do dupy z tym wszystkim

Niestety potrzeba czasu im dłużej zwlekasz kochana tym będzie gorzej ale cóz to Twoja decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Stchórzyłam i nie poszłam na poprawkę, będąc już pod samymi drzwiami, ta baba jest straszna, paraliżuje na odległość, do tego ten jej sztuczny śmiech, udaje milutką, a potem pokazuje pazury... :(:why: Zapisałam się na jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawarłam umowę na zlecenie 3 tygodnie temu. Dzisiaj dowiedziałam się, że muszę zawiadomić urząd pracy o tym w terminie 7 dni, a tego nie zrobiłam więc grozi mi kara od 500 zł w górę..

Dodatkowo mojemu szefowi mówiłam jak zaczynałam, że jestem zarejestrowana w UP, a on dzisiaj wielce zdziwony, że ja zarejestrowana....

Wypłaty dziś nie było..

Tak mnie ta praca już męczy, mam już tak dość. Niedobrze mi się robi jak pomyślę o iściu tam...

Jak dostanę tą karę to chyba się zajebię, nie wytrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie znajomi dawno nie widziani ci ktorzy mnie pamietaja i ci ktorzy zapomnieli o mnie i witajcie znajomi nieznajomi. Dziękuję że nadal tu jesteście. Trochę wody uplynęlo jak tu gościlam i prawde mowiąc myślalam że juz tu nie wrocę. Widać nie było mi to pisane bo nawet przy tak wielu zapomnianych rzeczach w mojej glowie przy tak wielu przytlaczajacych mnie myślach o ktorych chce zapomniec, Nie zapomniałam nicka i hasla na to forum Dzięki ci Panie za to. Postanowilam się przywitac z wami po powrocie mojej kolezanki depresji Długo udawalam ze jej nie ma ze opuścila mnie na zawsze Nie udalo sie wlasnie wybieram sie na wizytę do psychiatry Cięzko mi poradnia daleko na piechotę nie dojde a mam lęki samochod odpada calkowicie Jakoś komunikacją miejska dojade oni wolniej jeżdzą :smile: Więc jeszcze raz WITAJCIE KOCHANI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawarłam umowę na zlecenie 3 tygodnie temu. Dzisiaj dowiedziałam się, że muszę zawiadomić urząd pracy o tym w terminie 7 dni, a tego nie zrobiłam więc grozi mi kara od 500 zł w górę..

Dodatkowo mojemu szefowi mówiłam jak zaczynałam, że jestem zarejestrowana w UP, a on dzisiaj wielce zdziwony, że ja zarejestrowana....

Wypłaty dziś nie było..

Tak mnie ta praca już męczy, mam już tak dość. Niedobrze mi się robi jak pomyślę o iściu tam...

Jak dostanę tą karę to chyba się zajebię, nie wytrzymam.

 

hmm... nie wiem,jak jest teraz,ale ja jak znalazłam pracę to nie zgłaszałam tego do UP. Ja nie przyszłam na ten jakiś termin podpisu i dostałam pismo po jakimś czasie,że w związku z tym tracę status bezrobotnego na ileś tam. I już po prostu nie wróciłam do UP. A jestem z małopolski.

 

Ale teraz będę musiała, bo skończyła mi się umowa i muszę iść.. W końcu koleżanka depresja ciągle nade mną czuwa i papier o zaświadczeniu trzeba mieć.

 

A dzwoniłaś do UP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Mama nie odbiera telefonu, nie ma jej jeszcze w domu, a ostatni autobus już dawno przyjechał, miała jechać do swojej mamy. :( Boję się... :(

 

-- 04 lip 2014, 23:22 --

 

Już wróciła na szczęście, ale zdenerwowała mnie nie na żarty, okrzyczałam ją. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×