Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym się czepiał ale 4 km to mało? Ja to bym nie mógł z 200m :D, a po ciemku to spoko. Ja jakoś moge całą noc łazić po mieście oby mieć dobrą muzyczkę.

 

Dla mnie akurat spokojnym tempem ale wole krótkie dystanse. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, no jakoś szczególnie się nie bałam. Zanim wyszłam trochę się stresowałam, ale jak zaczęłam biegać i widziałam, że ci kolesie są bardziej zajęci "nabijaniem lagi" niż obserwowaniem jak biegam to luzik :)

 

-- 01 cze 2014, 22:03 --

 

Davin, przedwczoraj było 5,89 km w 50 min. A dzisiaj mi jakoś nogi odmówiły posłuszeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu mnie i mojego pierrdolenia jeszcze dzis nie było. miesiąc minął i jeden dzień od ostatniego. muszę znów. bo oszaleje.potrzebna osoba.potrzebna jednosekundowa śmierć. nie dość że pierrdolone rolling stones w nerkach to jeszcze ta zachłanność cholerny nałóg trans emocjonowania się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie się znowu wszystko poyebało.

sprawa w sądzie - dość poważna

fchuj długów

zapyerdol na uczelni

przytyłam

i w ogóle jestem beznadziejna :?

chciałabym nie istnieć i nie przynosić wstydu mojej matce że musiała coś takiego stworzyć.

 

Daj sobie troszkę czasu na ochłonięcie, a potem po prostu usiądź i się zastanów, jak rozwiązać to wszystko. :great:

 

~~~~

 

Nie cierpię tego, jak życie jest niesprawiedliwe. Rodzice mojej koleżanki pracują na kierowniczych stanowiskach w wielkich firmach i zarabiają masę pieniędzy. Zachciało jej się wyjazdu do stanów na miesiąc, albo samochodu na 18-stkę - oczywiście od razu wyłożyli $$$. Podczas gdy moi są tylko po zawodówce/technikum i mają jakąś tam byle jaką pracę (bo oczywiście mają zero jakichkolwiek ambicji i chęci rozwoju) i mi się nie mieści w głowie, że mogliby mi np. kupić iphona (standard w mojej byłej licealnej klasie...), a co dopiero zafundować wyjazd za granicę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak kiedys planowalem na kartkach i jedynie na tym sie konczylo :P

 

A ja dzieki takim kartkom funkcjonuję. Dokładnie jest to kalendarz i wykreślam po kolei rzeczy które zrobiłam. Czuję wtedy dobrze odwalona robotę.

A kiedy cos oleję to tak mnie to nęka że w końcu to robię więc metoda działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NERWY MAM OKROPNE!!!!!!!!

 

Nienawidzę,nienawidzę jak mi starzy latają po domu

Nienawidzę jak stara mi zagląda po kątach czy mam okres, patrzy w śmietnik czy są papierki po podpaskach!!!! Ona jest chora psychicznie!

Nie wytrzymuję tego, że muszę wstać rano, a trzęsą się do 1-2 w nocy, ale co ich to ku.wa obchodzi? Do pracy mają 2 kroki, a *uh, że ja mam 2h dojazdu!!!!!

 

Jestem okropnie zdenerwowana, mam ochotę im wszystkim wpie*dolić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×