Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

bububububububu. bu.

 

(chcę leki.mam tylko miansę i ketrel, za wiele nie zdziałam..pomijając paczkę starego citalopramu, który nie wiem skąd mi się wziął w szafce..a wiem, rok temu brałam go chyba miesiąc czy dwa bez skutku.. nie mam kasy na prywatnego psychiatrę. na nowego lekarza na nfz pewnie 3 tyg bd czekać. nienajsy. chyba że pojdę tylko raz, poproszę sertrę i tyle, na jedna wizytę mnie stać..dupa. nie chcę tak. w ogóle nie miało być tego nawrotu, nie tak to sobie zaplanowałam..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napycham się jedzeniem,a potem nie mogę już więcej.

Za dużo tego wszystkiego

 

Mam to samo -.-

a nowego lekarza na nfz pewnie 3 tyg bd czekać

 

Gdzie takie małe kolejki ;p Ja czekam juz ponad 2 miechy

 

Tak wam powiem coś szczerze. Od urodzenia mam niezłe natrętne myśli jednak to ustawało po pewnym czasie. Oczywiście było to połączone z ostrą depresją i mysłami samobójczymi. Teraz jak po długim cierpieniu mam przerwe bo znowu mi ustało i myślę, że po całkowitym uleczeniu nie byłbym sobą :) Jestem taki jaki jestem i nic tego nie zmieni. Niestety coraz częściej o tym myślę i wydaje mi się, że bez tego niebyłbym całkowicie szczęśliwy. Może to głupie może nie. Kto to wie?

 

Ktokolwiek z was myślał tak samo też? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ludzie są tak podli i okrutni i tak nienawidzą innych że najlepiej by ich zabili ?

 

taka mentalność

Ja nienawidzę, bo byłam nienawidzona jako dziecko przez rówieśników.

Odbijam piłeczkę - ale tylko wobec tych złych osób.

 

Z chęcią bym zabiła i siebie, bo siebie też nienawidzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ludzie są tak podli i okrutni i tak nienawidzą innych że najlepiej by ich zabili ?

 

taka mentalność

Ja nienawidzę, bo byłam nienawidzona jako dziecko przez rówieśników.

Odbijam piłeczkę - ale tylko wobec tych złych osób.

 

Z chęcią bym zabiła i siebie, bo siebie też nienawidzę.

 

Sure...

Nakręcajcie się obie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ta znajomość szybko się skończyła. Było prawie idealnie, dopóki znaczące różnice zdań w kwestiach światopoglądowych się ujawniły i to takie, które niestety mają istotne znaczenie dla bycia razem w związku dla nas obu.

 

Cholera, los mnie nienawidzi. A było tak świetnie. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posejdon, no tak się niestety też może zdarzyć :( Ale zobacz, przynajmniej coś się dzieje, z kimś się spotykasz. Zazdroszczę bo moje życie towarzyskie stacza się po równi pochyłej. Wczoraj był piątek, ludzie tłumnie szli na imprezy a ja-biegać. A potem z powrotem do domu na kompa. Dzisiaj jest jakiś festyn to może i pójdę... z siostrą :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ide do psychiatry. Ponownie. Trzymajcie kciuki, bo potrzeba mi szczęścia c: I motywacji, żebym nie uciekła sprzed gabinetu... i żebym w ogóle tam weszła... No, mniejsza większość, może to będzię akurat początek zmian c: Jakichkolwiek- wszystko lepsze niż to co mam teraz :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stres mnie złapał bo pierwszy raz idę biegać sama gdzie jest ciemno jak w d... i siedzą jakieś róże typy. W tym czasami moi dawni znajomi a wolałabym żeby nie oglądali jak biegam :/

No i kurde wiedziałam, że ktoś tam będzie siedział! I tylko 4 km dzisiaj, nie dałam rady więcej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×