Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

carlosbueno, mój dziadek i jego bracia właśnie w Wehrmachcie byli. Oczywiście zostali do tego zmuszeni. Ktoś powie "przecież mogli się zbuntować". Otóż nie - to nie tak proste i wkurza mnie, gdy ktoś mówi, że jest inaczej. I w ogóle brak podstawowej wiedzy na temat pewnych wydarzeń historycznych czy ich mylne (= zafałszowane) wyobrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, Służba w wermachcie była obowiązkowa i pod przymusem to prawda. Ale wielu ludzi, po wejściu do wermachtu, pomagali AK i ludności Polskiej. No ale mowa tutaj tylko o patriotach Polskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się pośmiać z głupoty ludzkiej (chodzi mi o ludzi na fb, w życiu).

 

Kiedyś to ja byłam "tą gorszą" teraz są inni.

 

Jak patrzę to się zastanawiam jak można sobie tak spieprzyć życie? Mieć wszystko, a potem nie mieć nic - NA WŁASNE ŻYCZENIE (nie z powodu przyczyn losowych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, tak sobie patrzę. Niegdyś - piękne dziewczyny w liceum, z powodzeniem, uważające się za cuda świata, obecnie schodzące na dno.

Ja - kiedyś brzydka, niezadbana, obecnie robię postępy i zaczynam żyć.

 

Chłopak - mega przystojny w liceum, obecnie alkoholik - jeśli się nie napije, to go trzęsie.

 

Koleżanki mające wszystko - pieniądze od rodziców - które spadły na dno przez towarzystwo tzw. "meneli" - swoją drogą, co laski widzą w takich menelach? nigdy nie pojmę.

 

Szczupłe dziewczyny - które rozpasły się...

 

można by wymieniać.

 

zawsze można pocieszyć się, że człowiek im starszy tym mądrzejszy (mówię o sobie), bo mogłam MOGŁAM zrobić głupoty jako nastolatka, mogłam zrobić straszną głupotę, na myśl o tym wzdrygam się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

ewelka91, moje znajome za to wypiękniały jeszcze bardziej (i nie mówię tego tylko na podstawie fotek z fb). :? Nie licząc tych, które były w ciąży (poza jedną).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od wychowania rodziców. Ale nawet i rodzic nie zdąrzy zawsze upilnować

Ciężką pracą dążysz do lepszego życia. Ciesze sie, że masz tego świadomość :)

E tam, dużo ludzi sie upasło, mają mniej stresów albo wręcz przeciwnie i podjadają sobie. Zresztą przestali juz dojrzewać i rosnąć. Niektórzy wolą grubsze dziewczęta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmurka, masz ciekawe podejście do spotkania z psychologiem - pogaduszki...tu nie chodzi o to, żeby sobie pogadać, ale o to by porozmawiać o czymś ważnym - o swoim zdrowiu i życiu. Objawy to tylko wierzchołek góry lodowej i dosyć szybko można je ogarnąć lekami (tu psychiatra), trzba się zająć tym co jest głębiej. Co do kasy, jaką musisz wydać...też masz ciekawe podejście. To są pieniądze wydane na siebie, na swoje zdrowie, a to podobn jest najważniejsze...to właśnie inne wydatki mogą poczekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam kodeks i nie wiem co czytam... niczego nie mogę zapamiętać. Jeden prowadzący już mnie wyśmiał bo nie umiałam odpowiedzieć na najprostsze pytanie świata i sama zaczęłam się przy nim śmiać kiedy usłyszałam z jego ust odpowiedź. Jest coraz gorzej, nie mogę nauczyć się nawet podstaw :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Nie zdałam czwartkowego koła z pewnego debilnego przedmiotu prowadzonego przez beznadziejnego wykładowcę (opinia ogółu studentów z różnych roczników).

 

Zawsze gruz w oczy... :x:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzian z matematyki, z działu, którego (mimo nauki) nie mogę zrozumieć (prawdopodobieństwo).

Rano fakultet z historii z historykiem, który działa na mnie jak czynnik wywołujący alergię.

 

I oczywiście dzisiaj reakcja wszystkich na moją fryzurę: ''...co ona sobie zrobiła... :hide: ''.

DZIĘKUJĘ, pomagacie. Już nikomu nie tłumaczyłam, że nie to chciałam i że ta baba się po prostu rozpanoszyła w moich włosach, nie pytając o zdanie. Miałam włosy do pasa, teraz do łopatek. Wiem, że to nie jest tragedia, ale byłam do nich bardzo przywiązana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, czemu walczysz z libido?

upuść emocjom, bo widać, że brak upustu działa na bycie jędzą

 

Ciało wie czego chce, to ludzie nie wsłuchują się w ciało.

 

-- 27 sty 2014, 19:18 --

 

mark123, to bądź nieuczciwy.

 

Pierwsze z zasad życia to "Nie ma sprawiedliwości na świecie" Pamiętaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×