Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Miłość to piękna sprawa, ale nie łatwa.

No niestety, miłość w jedną stronę nie działa, raczej nigdy, a szkoda. Właśnie dziś zjadłem batoniki i to super-pyszne! A te batoniki, to: SNICKERS.

Pycha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2, może jeszcze nie jest za późno. Spróbuj o nią powalczyć. Dziewczyny to lubią.

Nie wiem,to dziwne bo ta dziewczyna jest moim lustrzanym odbiciem,mną w spódnicy a jej nie nienawidze za to siebie tak.

 

Nie wiem własnie czy jej sie spodoba walka.Ona jest przeczulona na punkcie odrzucenia,ewidentnie podoba jej się taki taniec"ja Cie odpycham,ale nie za bardzo,potem ty mnie ale nie za bardzo".Zdaje mi się że jak zacznę się o nią otwarcie starać to paradoksalnie strace w jej oczach do reszty.Smutne to.

 

Przykro mi bardzo że nie umiem sobie zdobyć rzeczy o których marze i które ma większość osób choć są zapewne w moim zasięgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem własnie czy jej sie spodoba walka.Ona jest przeczulona na punkcie odrzucenia,ewidentnie podoba jej się taki taniec"ja Cie odpycham,ale nie za bardzo,potem ty mnie ale nie za bardzo".Zdaje mi się że jak zacznę się o nią otwarcie starać to paradoksalnie strace w jej oczach do reszty.Smutne to.

To szturmem i na siłę się do niej zbliż. Jak będzie uciekać - goń. W końcu przestanie uciekać. Tylko jej potem nie skrzywdź, bo zniszczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojciec mnie wkurza. nawet nie wiecie jak bardzo. jak widzę, że do mnie dzwoni, jak widzę maila od niego, to mi się ciśnienie podnosi zanim przeczytam co napisał. czasem tych maili nie czytam od razu tylko czekam aż się uspokoję. nigdy się nie zdarzyło, żebym nie miała zepsutego humoru.

wkurza mnie bo się zawsze o wszystko czepia, teraz się zabrał za podsyłanie mi ofert pracy. handlowiec na 2 województwa ze znajomością rynku deweloperskiego. WKU*WIA mnie. czuję się tak, jakby przez całe moje życie wszystko co robił i mówił dotyczyło tego, że nie jestem dość dobra. i mi wytyka i podsyła różne chore pomysły. może zostanę handlowcem, a może lepiej od razu prezydentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem się tu pojawiam i znikam. Znowu czuję, że pękam. Dryfuję, nie potrafię nadać kierunku mojemu życiu, nie potrafię trzymać się obranego celu. Ba! Kilkakrotnie zmieniam zdanie co do tego celu, a potem podejmuję zaledwie kilka kroków albo od razu go porzucam. Nie potrafię sama się ogarnąć, a pomoc odrzucam i za zwyczaj traktuję z góry. Bardzo się szarpię z życiem, jeszcze przed niektórymi próbuję udawać, że daję sobie radę, ale popadam w coraz większy marazm, niechęć i apatię. Generalnie jestem na nie, moje nastawienie jest tragicznie negatywne. Zazwyczaj brak mi empatii, bardzo potrzebuję kontaktu z drugim człowiekiem, a jednocześnie z wielkim trudem przychodzi mi zainteresowanie się nim naprawdę. Jestem po terapii indywidualnej, hospitalizacji i terapii grupowej. Co jakiś czas mój stan się załamuje i właśnie to jest jeden z tych momentów, gdy znowu muszę się wydrapywać skądś. Spod łóżka np. Odstawiłam leki, bo miałam wrażenie, że blokują jakąś część mnie, nie chcę do nich wracać, sama sobie nie poradzę, ale wiem też, że czasem jestem nie do wytrzymania dla innych ludzi albo wręcz przeciwnie robię wszystko żeby mnie zaakceptowali i polubili za cenę wyrzeczenia się siebie. Czasem nie wiem, która to ja. Chciałam tylko to wypuścić z siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czerwona_malina, koszmar jest z tym nieróbstwem.Mam artykuł do napisania,ale coś nie mam weny.

Ile wzięłaś dziś leków?Jakby trochę lepiej czuję,co.Po dwóch,trzech dniach powinno być całkiem dobrze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×