Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Kinky Kylie, co to jest edukacja dla bezpieczeństwa? :shock:

Pierwsze słyszę o czymś takim...

 

A ja kiedyś zasnęłam nad książką przy zapalonej lampce nocnej. Obudziłam się i poczułam smród spalonego plastiku, więc pomyślałam, że ktoś zostawił garnek na gazie i pali się rączka. Zeszłam do kuchni, a tu nic. Idę do góry, a tu widzę, że dymu coraz więcej. Weszłam do pokoju i zobaczyłam, że jara się materac na moim łóżku :mrgreen:

Lampka spadła, a żarówka zetknęła się z materacem i wypaliło w nim wielką dziurę.

Poszłam do rodziców i mówię: "Tata łóżko mi się jara", on coś tam bąknął przez sen, to ja głośniej: "Łóżko mi się jara" :mrgreen:

Wtedy się rozbudził i wystawił mój materac za okno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinky Kylie, co to jest edukacja dla bezpieczeństwa? :shock:

Pierwsze słyszę o czymś takim...

 

A ja kiedyś zasnęłam nad książką przy zapalonej lampce nocnej. Obudziłam się i poczułam smród spalonego plastiku, więc pomyślałam, że ktoś zostawił garnek na gazie i pali się rączka. Zeszłam do kuchni, a tu nic. Idę do góry, a tu widzę, że dymu coraz więcej. Weszłam do pokoju i zobaczyłam, że jara się materac na moim łóżku :mrgreen:

Lampka spadła, a żarówka zetknęła się z materacem i wypaliło w nim wielką dziurę.

Poszłam do rodziców i mówię: "Tata łóżko mi się jara", on coś tam bąknął przez sen, to ja głośniej: "Łóżko mi się jara" :mrgreen:

Wtedy się rozbudził i wystawił mój materac za okno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., jeszcze rok temu to było przysposobienie obronne. Wraz z reformą zmienili nazwę i ceny podręczników. Przedmiot na ogół służy do odrabiania lekcji z innych przedmiotów, a raz na jakiś czas musimy wykuc jakąś część podręcznika.

 

I to jest kolejny argument na to, że nauka jest niebezpieczna! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., jeszcze rok temu to było przysposobienie obronne. Wraz z reformą zmienili nazwę i ceny podręczników. Przedmiot na ogół służy do odrabiania lekcji z innych przedmiotów, a raz na jakiś czas musimy wykuc jakąś część podręcznika.

 

I to jest kolejny argument na to, że nauka jest niebezpieczna! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinky Kylie, też by mi się nie chciało. Zawsze ściągałam na PO, bo nauczyciel był stary i ślepy, ale i tak mnie kiedyś przyłapał :mrgreen:

Zabrałaś się już za to?

Ja już mam dość. Mam wrażenie, że mi zaraz gałki oczne wyskoczą albo zapadną się do środka :?

 

-- 04 mar 2013, 00:16 --

 

Cholera, moja publikacja będzie ch*jowa. Ogólnie jestem ch*jowym naukowcem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinky Kylie, też by mi się nie chciało. Zawsze ściągałam na PO, bo nauczyciel był stary i ślepy, ale i tak mnie kiedyś przyłapał :mrgreen:

Zabrałaś się już za to?

Ja już mam dość. Mam wrażenie, że mi zaraz gałki oczne wyskoczą albo zapadną się do środka :?

 

-- 04 mar 2013, 00:16 --

 

Cholera, moja publikacja będzie ch*jowa. Ogólnie jestem ch*jowym naukowcem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., ja nawet nie próbuję ściągać, nawet tego w życiu nie umiem.

Chwyciłam za zeszyt, przewracam kartki, ale pierw się rozwyję, nim sięgnę podręcznik... Nie mam sił na naukę, wypaliłam się...

 

-- 04 mar 2013, 01:20 --

 

L.E., e tam, jesteś naukowcem i póki co to się liczy! Pomyśl ilu ludzi już, przed tym wymiękło! No popatrz na mnie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., ja nawet nie próbuję ściągać, nawet tego w życiu nie umiem.

Chwyciłam za zeszyt, przewracam kartki, ale pierw się rozwyję, nim sięgnę podręcznik... Nie mam sił na naukę, wypaliłam się...

 

-- 04 mar 2013, 01:20 --

 

L.E., e tam, jesteś naukowcem i póki co to się liczy! Pomyśl ilu ludzi już, przed tym wymiękło! No popatrz na mnie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×