Skocz do zawartości
Nerwica.com

Opinie o moderatorach zamykających wątki.


Gość wuj dobra rada

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o wpisy na temat moderatorów ich braku obiektywizmu oraz usiłowaniu marketingu i namawiania do psychoterapi a zwłaszcza powodach zamykania wątków gdy ktoś ma odmienne zdanie od jaśnie oświeconych moderatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wuj dobra rada, Drogi użytkowniku!

Już jeden taki wątek był.

Do czego Tobie będzie potrzebna owa opinia?

Przecież Ty od razu sugerujesz brak obiektywizmu z naszej strony, marketing i usilne namawianie na psychoterapię.

To jak mają wypowiadać się użytkownicy skoro sugerujesz?

 

Proszę....ja chętnie poddam się opinii. Niech użytkownicy napiszą jak ich usilnie namawiam, popycham do złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wuj dobra rada, nie oczekujesz opinia tylko poparcia swojego punktu widzenia o pracy moderatorów.Nie chcesz również przyjąć do wiadomości,że nikogo nie odwiodłeś od terapii.Nie postawiłeś na swoim.Uważasz,że obiektywizm jest tylko wtedy gdy ktoś uważa tak jak Ty.Przepraszam za ocenianie Ciebie,ale trudno się oprzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rób idiotów z użytkowników , to że ja wyrażam własne zdanie nie oznacza że użytkownicy własnego zdania nie mają . Więc proszę o opinie nt MONIKI 1974 W SZCZEGÓLNOŚCI CZY PROPONUJE PSYCHOTERAPIE CZY INNE METODY LECZENIA .

 

-- 03 paź 2011, 23:02 --

 

Był taki wątek ? I co z nim się stało ? Laima ja nie miałem zamiaru odwodzić od terapi osób już tj straconych , czyli tych co mają juz wdrukowane poprzez terapeutów że terapia działa chodzi mi o tych co jeszcze są do uratowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wuj dobra rada, Proszę bardzo ,moja opinia: Monika1974, proponuje w szczególności psychoterapię, dlatego ,że sama w niej uczestniczy i widzi wyraźną popraw. Poza tym sporo na ten temat wie, interesuje się , czyta i zbiera opinię innych użytkowników. Więc nie widzę w tym niczego niestosownego ani złego, bo nawet jeśli to komuś nie pomoże , to na pewno nie zaszkodzi tak jak leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×