Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy ze wzrokiem przy częstych bólach głowy


999Sara

Rekomendowane odpowiedzi

Problemy ze wzrokiem przy częstych bólach głowy

 

Co kilka dni strasznie boli mnie głowa, czasem ból trwa nawet 2 godziny!!!!! Nie wiem co to jest i jak się tego pozbyć bardzo utrudniają mi wykonywanie codziennych obowiązków!!!!! Do tego ostatnio doszły problemy ze wzrokiem podczas tych napadów. Pomocy co to może być??

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być ból migrenowy bądź napięciowy - one własnie powodują zaburzenia widzenia, mogą też powodować nudności, zmianę nastrojów czy chęć do jedzenia!!! Powinnaś powiedzieć o tym lekarzowi, ale zanim umówisz się na wizytę, możesz też poczytać czym jest migrena a ból napięciowy tutaj:

http://abcmigrena.pl/migrena-a-bol-napieciowy

Zawsze warto się przygotować przed wizyta u lekarza, żeby nie dac się zbyć byle czym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być ból migrenowy bądź napięciowy - one własnie powodują zaburzenia widzenia, mogą też powodować nudności, zmianę nastrojów czy chęć do jedzenia!!! Powinnaś powiedzieć o tym lekarzowi, ale zanim umówisz się na wizytę, możesz też poczytać czym jest migrena a ból napięciowy tutaj:

http://abcmigrena.pl/migrena-a-bol-napieciowy

Zawsze warto się przygotować przed wizyta u lekarza, żeby nie dac się zbyć byle czym.

 

dokładnie tak. męczę się z tym samym. migrena, moje przekleństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpię na migrene od lat ból jest jednostronny występuje nadwrażliwość na światło zapachy mam torsje nie moge funkcjonować śpie o ile mi się uda zasnąć...Jestem pod stałą opieką neurologa miałam TK głowy i rezonans dooplera tętnic szyjnych badanie dna oka i mase innych badań także ja tez radze udać się na konsultacje do neurologa i okulisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaburzenia wzroku bez wyraźnej przyczyny okulistycznej oraz częste bóle głowy mogą być objawem słabego krążenia, niedostatecznego ukrwienia, niedotlenienia. warto zadbać o więcej ruchu i częstsze przebywanie na świeżym powietrzu, unikanie klimatyzacji, częste wietrzenie pomieszczeń, w którym się przebywa. można spróbować wspomóc się jakimiś naturalnymi preparatami usprawniającymi krążenie, wyeliminowanie produktów powodujących osłabienie elastyczności naczyń krwionośnych i zwiększenie w diecie ilości antyoksydantów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, _asia_, wiola173, Mad_Scientist, A Wy się nabijacie z moich fotochromów, ja na prawdę w nich leżakuję. :-|

Co prawda słoni nie widzę, ale afirmuję troszeczkę w ciemnościach.

A to, co sobie próbuję przedstawiać przed oczyma....pozostanie moją tajemnicą.

Nie powiem Wam!

O!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×