Skocz do zawartości
Nerwica.com

OŚRODKI LECZENIA UZALEŻNIEŃ-procedury przyjęcia,warunki


acomitam82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Przejrzałam wątki i nigdzie nie widzę nic na temat ośrodków uzleznień,więc chciałabym poruszyć ten temat.

Piszcie prosze o swoich pobytach,wrażeniach-jaka atmosfera,czy jest dużo zajęć,pracy,jakie sa procedury przyjęcia-czy wymagany jest detoks,czy robią jakies testy przy przyjęciu. Zależy mi zwłaszcza na informacjach o ośrodkach w Pławniowicach(Szansa),krakowskiej Górce,Nowym Dworku,Różewcu(Doren),Dębowcu i Piastowie(Anielin). Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w Polsce nie brakuje dobrej jakości ośrodków..., pracowałam w kilku, najważniejsze jest to aby cała kadra była spójna, i zmierzała w jednym kierunku, dodam, że moja żona to trzeźwa alkoholiczka od 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Wiosennej w Ściejowicach. Musiałem być trzeźwy w dniu przyjęcia, nie pić podczas leczenia - to chyba wiadomo wszystkim. Nie było jakiś szczególnych warunków, nie licząc, że to ośrodek prywatny, więc trzeba było zapłacić, ale warto było. Nawet gdybym miał po raz drugi iść na leczenie to nadal wybrałbym Wiosenną. Mają fantastyczne podejście do pacjentów, sami są po przejściach, więc wiedzą przez co przechodzą pacjenci i są w stanie naprawdę pomów i wesprzeć. Ja nie żałuje wyboru, nie piję, jestem trzeźwy od jakiś 3 lat. Nawet ani jedna myśl na temat alkoholu mi nie przyszła do głowy. Wiem, że dużo już wcześniej straciłem, teraz staram się to naprawić i nie chce wrócić do tego czasu kiedy piłem bo nie dużo z tego okresu pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwagier miał problem z lekami, niby nic ale jednak brał po parę tabletek apapów czy ibumów parę razy dziennie, potem przestał jak pokazaliśmy mu co mogą zrobić leki z jego mózgiem, ale jako że jest on po prostu idiotą to popadł w kolejny nałóg - picie.

 

Wysłaliśmy go na detoks alkoholowy wraz z dwutygodniową kuracją leczenia uzależnienia od alkoholu na śląsku (ośrodek nazywa się Życiowa Przystań i jest to prywatny ośrodek). Pomogło, ale nie wiemy na jak długo :hide:

 

Stronę i informacje wraz z cennikiem ośrodka znajdziecie tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×