Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! dostalem Anafranil sr75, biore po poł na noc przez 3 dni potem mam zwiekszyc. narazie wziałem dwie połowki i jestem przerazony. stany Euforii i oderwanie od rzeczywistosci sa straszne ale do przezycia( czasem to mile) hihi a powaznie to mam powazny problem z aktywnością łozkowa. robie to godzinami i nie moge skonczyc:(az sie boje co bedzie jak zaczne brac po całej tabletce. stane sie impotentem??mam to odstawic?? czy moze to przejdzie i bede dalej sprawny??to jest koszmar. poradźcie Prosze. Pozdrawiam i dziekuje.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się tym. To jest normalny efekt uboczny po anafranilu. Ja mimo, że biore go już od trzech tygodni w dalszym ciągu borykam się z "niewydolnością" seksualną. Mój psychiatra, z którym dziś rozmawiałem, twierdzi, że to przejdzie. Więc trzeba zacisnąć zęby i uzbroic sie w cierpliwość. Ja wychodze z załóżenia, że wolę się czuc jak dawniej i poczekać niż znowu przechodzić przez piekło ale miewać dobry sex. Głowa do góry ;):lol::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym ze ja przes takie pieklo nie przechodzilem. mam tylko lekkie depresyjne stany. rozumiem ze trzeba je leczyc. ale te klopoty w łozku czuje ze wpedzic mnie moga dopiero w dołek. sex jest dla mnie niezmiernie wazny. i teraz czy trzeba wybierac miedzy dobrym samopoczuciem a swietnym seksem?? czy moze ktos dac gwarancje ze to napewno przejdzie po kilku tygodniach albo przynajmniej sie nie pogorszy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychiatra mnie zjebkał... i przepisał mi znowu anafralin :roll:

Sama nie wiem co o tym myśleć. Objawy uboczne zażywania (omamy słuchowe) ustąpiły jak przestałam brać anafralin. I znowu mam go jeść. Nie, mnie to już nie niepokoi, mnie to już wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anafralin pomaga mi na inne objawy nerwicy i to skutecznie. Co do tego nie mam wątpliwości. Niestety wywołuje u mnie objawy uboczne, dość nieprzyjemne i niebezpieczne w moim przypadku, z uwagi na charakter mojej pracy. Niestety, będę musiała skonsultować się z innym lekarzem, bo ten obecny chyba już za bardzo się do mnie przyzwyczaił i mam wrażenie, że przestał traktować mnie poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochani , ja trzxy miesiace leczylam sie na depresje i lęki bralam oropram i gowno po nim bylo , czuje sie z dnia na dzien coraz gorzej !! dzis bylam u trzeciego juz psychiatry w ciagu miesiaca i wreszcie trafilam na tego!!!!!!! lekarz stwierdzil ze te ataki paniki ktore przechodze wywolal lek ktory bralam na depresje - oropram , do tego okazalo sie ze nie mam depresji a stany depresyjne , okazalo sie tez ze mam nerwice natrectw a ja 3 miesiace leczylam sie pod katem depresjii !! jak tu sie nie wk....wic na lekarzy!! od jutra biore nowy lek wlasnie - anafranil , czytalam wasze wypowiedzi i ciekawa jestem jak na mnie zadziala..??!!mam nadzieje ze w ciagu najblizszych dni poczuje sie lepiej bo moj stan jest krytyczny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Jovita anafralin działa

 

na razie biore go czwarty dzien , ale poprawe widze po tym jak odlozylam tamata trucizne czyli oropram!! a po jakim czasie dziala ten lek?? po jakim zadziala u was?? ja na razie mam takie dziwne mysli .. ale nie mam lekow i moje mysli nie sa juz takie ''natretne'' , ale czuje sie tak troszki obco!

 

Trzymam za Ciebie kciuki i zycze, zeby anafranil zadzialal na Ciebie tak dobrze jak na mnie !!! Wracaj do zycia :))))))

 

dziekuje , postaram sie wrocic na ziemie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zaczą działać jakoś po tygodniu i dało się to łatwo wyczuć. Teraz jedyna rzecz, jaka mi doskwiera to wolniejsza przemiana materii i większy apetyt a co za tym idzie więcej kilogramów:))

Trzymam za Ciebie mocno kciuki. Anafranil to dobra trucizna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! w zeszłym roku lekarka przepisała mi anafranil, brałam ok. 1 miesiąca i czułam się świetnie, jedynym mankamentem były okropne zaparcia, dlatego przestałam brać, brałam potem jakieś inne specyfiki ale nie przynosiły efektu. Teraz lekarka zaproponowała żebym znów spróbowała z anafranilem tylko w innych dawkach, ale przeraża mnie fakt, iż w ulotce jest napisane że skutkiem uboczny m.in. jest ZWIĘKSZENIE MASY CIAŁA, czego zdecydowanie nie chcę. Bardzo proszę o informację od osoby, która przez dłuższy czas stosowała anafranil czy naprawdę powoduje tycie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dorota74o"]Hej! w zeszłym roku lekarka przepisała mi anafranil, brałam ok. 1 miesiąca i czułam się świetnie, jedynym mankamentem były okropne zaparcia, dlatego przestałam brać, brałam potem jakieś inne specyfiki ale nie przynosiły efektu. Teraz lekarka zaproponowała żebym znów spróbowała z anafranilem tylko w innych dawkach, ale przeraża mnie fakt, iż w ulotce jest napisane że skutkiem uboczny m.in. jest ZWIĘKSZENIE MASY CIAŁA, czego zdecydowanie nie chcę. Bardzo proszę o informację od osoby, która przez dłuższy czas stosowała anafranil czy naprawdę powoduje tycie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej:) Ja biore anafranil już jakieś 7 miesięcy, dziś wziełam ostatnią połówke, ponieważ zdecydowałam z lekarzem, że go zamienie na inny lek. Troche mi pomagał, ale jakiś cudów nie zdziałał, a właśnie najbardziej mnie dobijały objawy uboczne, m.in. właśnie zaparcia i masakryczna suchość w ustach. Jeśli chodzi o tycie, to ostatnio właśnie troche przytyłam i też o to podejrzewam anafranil, ale nie jakoś bardzo. Nie musi to znaczyć, że Ty po nim przytyjesz, może akurat u Ciebie nie wystąpi ten objaw, czego Ci życze i powodzenia ;) warto zaryzyować, może właśnie ten lek Ci pomoże, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej:) Ja biore anafranil już jakieś 7 miesięcy, dziś wziełam ostatnią połówke, ponieważ zdecydowałam z lekarzem, że go zamienie na inny lek. Troche mi pomagał, ale jakiś cudów nie zdziałał, a właśnie najbardziej mnie dobijały objawy uboczne, m.in. właśnie zaparcia i masakryczna suchość w ustach. Jeśli chodzi o tycie, to ostatnio właśnie troche przytyłam i też o to podejrzewam anafranil, ale nie jakoś bardzo. Nie musi to znaczyć, że Ty po nim przytyjesz, może akurat u Ciebie nie wystąpi ten objaw, czego Ci życze i powodzenia ;) warto zaryzyować, może właśnie ten lek Ci pomoże, pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×