Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 6 dni temu zaczęłam brac anafranil na nerwice natręctw myślowych, zaczęłam od połowy 75 sr, dziś pierwsza cała tabletka 75, kiedy lek powinien zacząć działać? Brałam Esci i sertraline ale nie działały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, picziklaki napisał:

Przy tym zaburzeniu na pełne działanie leku potrzeba cierpliwości, ponieważ przejawia  się one najpóźniej. 1-3 miesiące 

A Tobie pomógł ten lek? Po poprzednich nieudanych lekach jestem zrezygnowana..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z osiągnięciem orgazmu po tym leku. Pytanie kieruję do mężczyzn. Czy po tym leku penis jest jak z drewna, że nie odczuwa się przyjemności?

 

U mnie po Duloxetynie 120 mg brak orgazmu, a na Wenlafaksynie 225 mg nawet niespecjalnie czuję , że to już...

Edytowane przez kucharz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Natrętnik napisał:

Moc to mozna, jak sie dawki klomi ustawi. Ale u jednego stezenie wzrosnie 4 krotnie, a u innego inaczej. Loteria, by musial badac poziom klomi caly czas. Pomijajac juz ze samopoczucie do dupy. Ogolnie klomi + ssri to masochizm.

 

Dlaczego przeszedłeś na sertralinę skoro wcześniej Anafranil Ci służył z tego co widziałem w wątku Anafranil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po roku przerwy. Mam pytanie do osób które siedzą w temacie i mają jakąś głębsza wiedzę na temat połączeń klomipraminy z innymi lekami. Nietypowe pytanie : bardzo dokuczały mi cholinolityczne uboki anafranilu. Do tego stopnia że musiałam zejść z tego leki chociaż pomagał. I przyszedł mi do głowy pomysł - co by było gdyby dorzuć do tego jakiś lek cholinomimetyczny, aby zniesc te uciążliwe skutki uboczne, np rywastygmine? Niby pisze zeby nie łączyć jej z lekami cholinolitycznymi ale z drugiej strony akurat to działanie klomi i tak nie ma wpływu na jej leczenie depresji więc jest niepotrzebne. Myślicie ze ma to sens? Oczywiście będę konsultować z lekarzem, coby sobie mózgu nie "przypalić". Rywastygmina jest lekiem na otępienie, co jest dla mnie plusem ponieważ mam duże ubytki w pamięci i bardzo wolno myślę w stosunku do zeszłego roku. Nie wiem czym to jest spowodowane, a na anafranil muszę z powrotem wrócić z powodu fatalnego stanu psychicznego. Proszę o jakąś podpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×