Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Czy to możliwe, że uboki od klomi pojawiły się dopiero po miesiącu? Mam napadową suchość w ustach, problemy z sikaniem oraz zaparcia - normalnie gruz sypie się z tyłka tak, że kibel zapycham. 😓

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2018 o 13:13, Anioł napisał:

Czy to możliwe, że uboki od klomi pojawiły się dopiero po miesiącu? Mam napadową suchość w ustach, problemy z sikaniem oraz zaparcia - normalnie gruz sypie się z tyłka tak, że kibel zapycham. 😓

Jaka dawka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie - tymczasem - największym problemem na 150 jest suchość i przesadny wpływ na noradrenalinę. Roztrzęsienie bywa nie do zniesienia, ale mając już jakieś przejścia z tym lekiem, wiem, że objawy niebawem ustępują. I oczywiście pojawiło się to dopiero parę tygodni po wdrożeniu leczenia.

Stosujesz jakiś stabilizator? Bo ostatnim razem klomi wpędziła mnie - i to jako pierwszy lek w ogóle - w straszną manię, trwającą niespełna tydzień, po czym styrała, że wpadłem w jeszcze gorszy dołek ;) Dziś, do obecnego leczenia do Anafranilu polecono mi Convival Chrono (ponoć najlepszy w relacji cena-jakość), z którym miałem niewielkie doświadczenia, ale na tyle, by wiedzieć, że potrafi solidnie przymulić. Być może jest w tym jakiś sens. No ale że mam również wieloletnie doświadczenie z antydepami i nieszczęsnymi kombinacjami, nie wykluczam jeszcze gorszych efektów, np. jednoczesnego naspidowania z przymuleniem ;)
Gdybyś był ciekaw wyników, dam znać, jak - i jeżeli - tylko coś ruszy w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe info ostatnio znalazłem, u jakiegoś pacjenta zastosowali 375mg Klomipraminy w miksie z Mirtazapiną :D

Sami obadajcie:

"Given the insufficient clinical response and persistence of suicidal ideas, it was decided to change the treatment to clomipramine 375 mg + mirtazapine 45 mg + lithium 800 mg daily + partial sleep deprivation. After 6 weeks, the patient achieved complete remission (BDI score: 3), with a euthymic mood, recovery of her premorbid level of functioning and complete disappearance of suicidal thoughts."

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak u was z libido na takich dawkach ja biorę jedno tabletkę rano i połówkę na wieczur pierwsze 4 miesiące nie miałem orgazmu Ale teraz jest ok wogule jak zaczynałem brać to pierwsze 2 tygodnie to masakra takich leków nigdy nie miałem Poty to laly się po plecach i trampek w ryju Ale miałem pregabaline na leki i powiem wam że pomogła w pierwszych tygodniach brałem 2x75mg tak przed 3 miesiące i odstawiłam 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że jak przeszedłem z duloksetyny na klomipraminę 75mg, to pojawiło się libido na jakiś miesiąc czy dwa lecz potem zanikło i zdolność do erekcji również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dr. Psycho Trepens napisał:

Ciekawe info ostatnio znalazłem, u jakiegoś pacjenta zastosowali 375mg Klomipraminy w miksie z Mirtazapiną :D

Sami obadajcie:

"Given the insufficient clinical response and persistence of suicidal ideas, it was decided to change the treatment to clomipramine 375 mg + mirtazapine 45 mg + lithium 800 mg daily + partial sleep deprivation. After 6 weeks, the patient achieved complete remission (BDI score: 3), with a euthymic mood, recovery of her premorbid level of functioning and complete disappearance of suicidal thoughts."

 

Bralem jakis rok temu 225 klomi + 45 mirty przez jakies 2-3 tyg. i nie wytrzymalem, przede wszystkim przez OCD i lęki w godzinach popołudniowych, pocenie sie przy schylaniu po papierek na podlodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×