Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Póki co mam mieć klomi zwiększone do 225, okazało się że risperidon biorę nadal.. Depakine mam mieć troszkę więcej, lorafen mam odstawiany, a już myślałem że go nie biorę kilka dni, teraz całkiem czuję się jak gowno, a nie chce benzo bo mało pomaga i na chwilę, co jest ze mną nie tak, powiedziałem lekarzowi że w poniedziałek chce wyjść bo mi szpital nie pomaga, a on tylko powtarza że będzie lepiej :why:

 

-- 04 maja 2018, 13:38 --

 

Picziklaki chyba pokaże lekarzowi to co napisałeś w innym temacie o połączeniu fluwo z klomi, ale pewnie będzie miał to w dupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dla silnych lękowcow ciezka klomipramina. Powiedz ze paro ci kiedys pomoglo. Ja juz sie nauczylem, zeby wracac do lekow ktore pomogly, bo to blogoslawienstwo, a nie kombinowac i szukac wiatru w polu.
bo paro mi kiedyś pomogło ale przestało, nawrót choroby i odstawilem, więc pewnie paro już drugi raz nie będzie działać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dzialac. Niektorzy stosuja metode brania kilku lekow na zmiane i od nowa dzialaja.
z tym że ja nie odstawilem, odstawilem po dłuższym czasie jak już nie działała

Myślisz że jak po nawrocie objawy się nasilily i doszły w sumie nowe, to jest szansa że paro jeszxze pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żegnam się z tym lekiem na dłuższy okres czasu , ponieważ nie wiem czemu ale natręctwa w tym okresie mi się znacząco wyciszyły kosztem fobii społecznej ,a że klomipramina działa na nią słabo to atakuje ją innymi lekami ,mam jeszcze parę zacnych pomysłów jak ten w podpisie nie wypali chociaż będzie dobrze już to czuje ,a jest dopiero 4 dzień od ostatniego picia 4 piw :P teraz dłuższą abstynencje spróbuję zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie stabilnie na dawce 225mg, depresja i ocd są opanowane, niestety kosztem istniejącego lęku, który się nie zmniejsza, a jestem z natury osobą lękliwą, coś za coś.

to nieprawda co niektórzy tu wypisują, że w wyższych dawkach klomi działa tylko na noradrenalinę, bo czuje ewidentnie działanie na serotoninę.

jeśli się mylę to proszę o jakieś źródło w którym jest to opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur.wa dzisiaj wykrakałem z tymi natręctwami i jak mnie dojebały w autobusie wieczorem wracając do domu to mam dosyć wszystkiego ...

 

-- 09 maja 2018, 21:27 --

 

ale pożyjemy i poczekamy myślę ,że na 300 mg wenlafaksyny i 100 mg sertaliny będą znacznie wyciszone po miesiącu stosowania będąc oczywiście w abstynencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie stabilnie na dawce 225mg, depresja i ocd są opanowane, niestety kosztem istniejącego lęku, który się nie zmniejsza, a jestem z natury osobą lękliwą, coś za coś.

to nieprawda co niektórzy tu wypisują, że w wyższych dawkach klomi działa tylko na noradrenalinę, bo czuje ewidentnie działanie na serotoninę.

jeśli się mylę to proszę o jakieś źródło w którym jest to opisane.

 

ja miałem to samo..ten lęk był jednak u mnie nie do zniesienia na tej dawce..:-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie stabilnie na dawce 225mg, depresja i ocd są opanowane, niestety kosztem istniejącego lęku, który się nie zmniejsza, a jestem z natury osobą lękliwą, coś za coś.

to nieprawda co niektórzy tu wypisują, że w wyższych dawkach klomi działa tylko na noradrenalinę, bo czuje ewidentnie działanie na serotoninę.

jeśli się mylę to proszę o jakieś źródło w którym jest to opisane.

 

ja miałem to samo..ten lęk był jednak u mnie nie do zniesienia na tej dawce..:-/

u mnie tak samo nie, absolutnie nie, przez to miałem tylko nasilone wszystko, depresję lęki, natrętne myśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natręctwa mnie męczą :why:

 

-- 11 maja 2018, 11:52 --

 

,a był spokój naprawdę wiele tygodni

 

-- 11 maja 2018, 11:53 --

 

jak sertalina 100 mg do 300 mg wenlafaksyny nie wypali to biorę 75 mg 1-1-1 o natychmiastowym uwalnianiu klomipraminy do niej i będzie git bo miks sprawdzony i polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy co chcesz osiagnac. Zwiekszajac tylko klomi mozesz sie zawiesc, bo moze sie okazac ze cie bardziej zmuli niz pobudzi do zycia. Bralem tez wellbutrin i przy anafranilu praktycznie go nie czulem w dawce nawet 450 mg. Bralem tez wenle do anafranilu, calkiem fajne samopoczucie, ale dopiero na dawce 300 mg do 225 anafranilu. Ale cos mnie podkusilo i zmienilem na CRF, co mnie tak ucpalo, ze zapomnialem, ze zaczalem sie leczyc na natrectwa, w sensie ze tak sie nasilily. Duloksetyna juz chyba za silna serotoninowo do anafranilu, lepsza wlasnie wenla. Teraz biore anafranil z metylofenidatem i tez jakiegos szau ni ma, ale jestem duzo bardziej zorganizowany i mniej pierdołowaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chęci do życia są właśnie priorytetem

od 3 tygodni jestem na duloksetynie 60mg + mianseryna 30mg

od kilku dni na 150mg klomi i jak narazie jest fajnie :great:

 

-- 17 maja 2018, 14:48 --

 

Czy możliwe, że już po tygodniu wypaliło się noradrenalinowe działanie klomi i duloksetyny, bo znowu mnie zamula i śpię po 10h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz się skapnąłem,że na dwa dni odstawiłem sibutraminę, to najwyraźniej dzięki temu lekowi jestem pobudzony i krócej śpię

do tej pory sibu jadłem podczas odchudzania (a co chwilę się odchudzam) ale może zacznę suplementować cały czas

dwa dni bez tego leku i była masakra, to ja nie wiem gdzie się podziewa ta noradrenalina z dulo i klomi :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze serotonina z miansy klomi i dulo ma przewage nad noradrenalina z wszystkich trzech lekow. Ogolnie to dziwne polaczenie. Jak chcesz prawdziwego pobudzenia to uderz w 300-375 mg wenlafaksyny + 30-45 mg mirtazapiny. Nie dosc ze mega aktywizuje, to jeszcze sa to leki praktycznie pozbawione ubokow. Gdyby nie nasilaly sie na tym obsesje, bralbym do dzisiaj. Mnie te polaczenie lepiej energetyzowalo niz metylofenidat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×