Skocz do zawartości
Nerwica.com

Odgłos myszki


Venominus

Rekomendowane odpowiedzi

A więc oficjalnie cierpię na zespół anankastyczny (diagnoza lekarza). Teraz meritum sprawy- przeszkadza i uniemożliwia mi spanie jak słyszę myszkę, a moja mama gra na komputerze w pokoju obok (słychać przez szklane drzwi, bo siedzi zaraz obok nich). To jak sprawy mają się na dzisiaj: wczoraj byłem po myszkę, kupiłem za 25 zł, podłączyłem mamie. Poszedłem spać i o dziwo odrazu zasnęłem, bo nie pamiętam zasypiania. Dzisiaj mama coś wyjeżdża, że niby jej się jakieś karty otwierają, jakieś allegro, onet O.o, więc mówi, że przełączy na starą myszkę, no to ja w czynie ostatecznym popsułem kabelek. Teraz wzięła moją myszkę (od mojego komputera), nakrzyczała, że mam jej odkupić myszkę i że na tym nie przestanie, no, i że nie jestem normalny. To by było na tyle, teraz testuję nową myszkę, tą cichą i nawet taka zła nie jest, nawet mi się podoba, wystarczy delikatnie klikać. Więc po akcji: mam foch mamy, kolejne ciężkie noce (moja myszka nie jest zbyt cicha), 40 zł za mamy myszkę+25 zł za tą cichą straty. Fajnie, jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawny jak dla Ciebie, nie wiem czy cierpisz też na nerwicę natręctw, ale jeśli tak, to dobrze wiesz jaki to jest ból, wcale nie śmieszny, nie wiem, czy jak ktoś Ci złamie nogę to to jest takie śmieszne.

 

@Paranoja

Przed kupieniem myszki ją pokazywałem mamie, że mogę wyłożyć kasę, bo mi przeszkadza, a ona mi mówi, ale ty śpisz przecież, a ja mówię, że właśnie nie mogę zasnąć i co noc się męczę, ona na to, że nie będę jej tyranizował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venominus, a ja się tak zastanawiam i proszę Cię ocen.Czy przypadkiem nie drażni Cię mama ,że siedzi po nocach i gra.Możesz się złościć,irytować,obawiać się że jest uzależniona-trudno mi powiedzieć,ale sądzę,że albo nam obawiasz się napisać wprost ,albo boisz się sam przed sobą przyznać do problemu.Co o tym myślisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×