Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory parlamentarne 2011


Zenonek

Będę głosował na :  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będę głosował na :

    • PO
      11
    • PIS
      13
    • PJN
      2
    • SLD
      5
    • PSL
      2
    • Ruch Poparcia Palikota
      16
    • Nowa Prawica
      8
    • Nie biorę udziału w wyborach
      14
    • A ja to bym zjadł batona...
      5


Rekomendowane odpowiedzi

już pominę wynik PiS-u

 

Zdaje mnie sie, że sprawa jest dość jasna. Idziesz na terapię - nie działa. Walisz prochy - jak walisz, coś tam niby działa, przestajesz, życie się sypie. Chyba już nie pozostaje nic innego, jak ten układny konformizm i na kolanach do Boga. I jak już człowiek tego Boga znajdzie, i daj boże, poprawi mu się, to przeca nie będzie głosował wbrew woli Jego na komuchów morderców dzieci nienarodzonych czy tego Tuska z Wermachtu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już pominę wynik PiS-u

całe 6 głosów. To się nazywa miarodajny wynik :mrgreen:

 

przecież mówię o stosunkowych wynikach. 6 na 31 osób zamierza głosować na PiS. a z tych 31 - 12 nie zamierza w ogóle głosować.

 

pomijając nasze głosowanie wariatów i tak przewiduję, że spora część naszych rodaków to wielbiciele PiSiorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a nie uważacie, że głosowanie na PiS jako, jak to sami określiliście parę stron wcześniej, mniejsze zło, aby powstrzymać ekspansję Platformersów to tzw. "z deszczu pod rynnę"? Wszak mniejsze zło to wciąż zło. W naszym kraju pseudoprawica nie ma nic do zaoferowania. PiS i PO to ten sam medal - tylko dwie jego strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, nie wie strony medalu.

Dla mnie Pis to sekta Jarosława który mam poparcie Rydzykowe drugiej sekty.To tylko moje zdanie,proszę nie brać tego poważnie bo to tak jak z uczuciami ma się różne i czasem irracjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaqzax, zobaczysz co się bedzie działo jak Palikmiot wejdzie do sejmu :bezradny:

 

mam nadzieje ze zrobi porządny rozpierdol, bo ten człowiek ma chociaż chęci, pomysły, nie owija w bawełne,

a to co robi jest miłe dla oka, do tego jest taki ludzki i swojski. reszta tylko truje słomiane obietnice,

chowa sie pod stolem, Palikot nie boi sie konfrontacji, Palikot jest otwarty i ma argumenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego od zawsze mówię i piszę: W POLITYCE POWINNI BYĆ LUDZIE BOGACI, którzy mają doświadczenie finansowe i gospodarcze. Wtedy wiedzą w jaki sposób i jakie decyzje podejmować - bez trzymania się chlewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaqzax, jedno wielkie kolesiostwo i układ rodem z SLD. Oprócz bagna z życia politycznego i bezproduktywnego robienia do reszty z siebie debila i całego kraju, nie spodziewam się niczego przełomowego po Palikocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzytkownik, i na pewno zrozumieją biedniejszych (rencistów np.) :roll:

 

Racja. Ludzie, ktorzy maja powyzej 10-20 mln zl majatku lub kilka mln wolnych srodkow sa calkowicie oderwani od rzeczywistosci. Do dobrego czlowiek szybko sie przyzwyczaja, a nie jest tajemnica, ze wiekszosc ludzi super bogatych ma gdzies ludzi biednych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ma argumenty w postaci 300 mln zl majatku.

 

Mile dla oka ? Moze w kabarecie tak. Niekoniecznie w sejmie, ale jak kto woli. Pewne jest jedno jak pan P. wejdzie do sejmu to bedzie wesolo...wiec jak kto lubi.

 

Przynajmniej nikomu nic nie ukradnie, z reszta uratował ten Polmos, pluje publicznie na błędy przeciwników, jest zabawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już pominę wynik PiS-u, ale że stosunkowo wysoko wypada ilość nie mających zamiaru głosować, to mi się w głowie nie mieści....

 

Kasiu :brawo::brawo::brawo:

 

Konkludując: społeczeństwo zakłada, że żadna partia nie powinna pociągnąć dwóch kadencji w sejmie. I tu leży problem. Cztery lata to trochę mało, żeby zaobserwować wymierne efekty sprawowania władzy. W przypadku władzy ustawodawczej potrzebny jest czas na wprowadzenie zmian. Takim skakaniem "z dżewka na dżewko" robimy jedynie wielkie zamieszanie.

 

I jeszcze mała dygresja: prezes Prawych i Sprawiedliwych razem ze swoją minister Anną Fotygą vel. "Buddy oczko" ciągle straszą Polaków, że demokracja w naszym kraju jest zagrożona. Tymczasem "urosło" nam 13 stron dyskusji, w której każdy ma prawo zabrać głos i wyrazić swój pogląd. Mam dowód, że polska demokracja ma się całkiem dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za rządów Pisu, PO i SLD straszyło że Pis zagraża demokracji. Widać każda partia rządząca zagraża demokracji.

Czasem się zastanawiam komu daje się prawo głosu...
takie uroki demokracji. Ja pamiętam jak na studiach mieliśmy w tym temacie dyskusje i jakieś 75% uważało że ludziom bez dobrego wykształcenia, ze wsi i bezrobotnym się powinno odebrać prawo głosu lub uczynić je mniej ważne niż kogoś z wykształceniem wyższym, który dobrze zarabia. Tylko to prosta droga do oligarchii, już lepiej jednak niech każdy ma takie samo prawo głosu nawet jak wg nas jest niespełna rozumu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za rządów Pisu, PO i SLD straszyło że Pis zagraża demokracji. Widać każda partia rządząca zagraża demokracji.
Czasem się zastanawiam komu daje się prawo głosu...
takie uroki demokracji. Ja pamiętam jak na studiach mieliśmy w tym temacie dyskusje i jakieś 75% uważało że ludziom bez dobrego wykształcenia, ze wsi i bezrobotnym się powinno odebrać prawo głosu lub uczynić je mniej ważne niż kogoś z wykształceniem wyższym, który dobrze zarabia. Tylko to prosta droga do oligarchii, już lepiej jednak niech każdy ma takie samo prawo głosu nawet jak wg nas jest niespełna rozumu.

Oż w mordę :shock:to na studiach jest więcej takich przygłupów co takie wnioski wyciągają.Przepraszam,obrażam Cię w tej chwili,jest to zamierzone i celowe bo krew mnie zalewa.Skąd to się wzięło!O matko i córko :shock:

 

-- 20 wrz 2011, 19:22 --

 

Co za wywyższanie się.Prawie poglądy Hitllera ,że lepszy gatunek :shock: .Nie wyrobie,ale bym Ci z liścia przywaliła. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×