Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem:)podobno wszyscy wracajà:D co nie znaczy ,ze jest zle


_wovacuum_

Rekomendowane odpowiedzi

paradoksy, Basiu daje....a juz mysllam,ze jestem free!!!!!!!mam tylko jakies benzo w razie czego(a wiesz ja jestem na leki baaaaaaaaaaardzo nie :D ).terapie juz wszystkie przerobilam-zresztà juz nie mam czego przerabiac na terapii :bezradny: tak myslè.i moj psycho rowniez.

 

-- 17 wrz 2011, 20:20 --

 

MARIAN1967, ja doskonale wiem na czym polega nerwica,no kto jak kto ,ale ja na pewno-oprzy okazji witam i pozdrawiam :papa:

 

-- 17 wrz 2011, 20:23 --

 

wiola173, to ja slonce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze kilka slow wyjasnienia-nie mam atakow paniki,nie chowam siè do szafy,pod lozko itd..jeszcze nie wiem jak nazwac moj problem-cps zwiàzanego z orientacjà chyba-malz wie(jest ok) ale sà inne sprawy z ktorymi nijak sobbie radzè.. na pewno o nich napiszè -z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, nie biegam po lekarzach ,nie łykam żadnych psychotropów , nie chodzę na żadne terapię ,ale jak u każdego człowieka też czasami miewam problemy z nerwicą. Tak sobie ostatnio myślałem o tym jak to było dwa, trzy lata temu, o tym co było rok temu i co jest teraz. Jeśli człowiek podejmuje określone działania ,które mają przynieść określone efekty i przynoszą ,to zastanawiam się dlaczego inni nie osiągają takich efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×