Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem co mi jest


DDante

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Szymon mam 25 lat i nie wiem co mi jest ponieważ żaden lekarz nic nie stwierdził.Ogólnie uważam się za nieudacznika w życiu nie mam powodzenia u płci przeciwnej,ogarnia mnie samotność i kiedyś chciałem się zabić.Można powiedzieć że miałem pewną próbę samobójczą ale tego nie zrobiłem.Ponadto mam zaburzenie osobowości i skoki nastrojów.Czasem po prostu nie chce mi się żyć i nie wiem co z tym robić może mi ktoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem się zadzwonić do lekarza lecz nie ma miejsc a zaburzenia osobowości stwierdził mój przyjaciel i ja tez tak myślę.Rodzice nie widzą co mi jest i nie wierzą mi że się tak czuje.Uważają że to jest zwykłe lenistwo a ja mam takie uczucie że nie widzę sensu wstawać i robic jakieś czynności największą przyjemnością w życiu jest Dla mnie sen.Ja nienawidzę swojego życia i siebie nie akceptuje bez przerwy muszę sobie w sobie coś zmieniać, jak oglądam jakiś film serial to zawsze utożsamiam się z główną postacią z braku akceptacji samego siebie.To jest wg mnie strasznie pokręcone a jeszcze zapomniałem mam problemy z przełykaniem i chodzę do gastrologa i mi przepisał Sulpiryd taki lek na lepsze samopoczucie.

 

-- 14 wrz 2011, 20:46 --

 

Pomoże ktoś na tym forum bo widzę że mój temat został olany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już nie chodzi o to zaburzenie osobowości.A stwierdza to po tym że raz jestem strasznie nakręcony a po chwili jestem strasznie smutny.najbardziej mnie dobija ze nie akceptuje się i żałuje że żyje.Dlaczego siebie nie akceptuję i dlaczego co chwila muszę coś w sobie zmieniać żeby mnie inni bardziej lubili czy akceptowali?

 

-- 18 wrz 2011, 13:24 --

 

myślałem że to mi pomoże ale bardzo się pomyliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×