Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kompletna degrengolada


diesoon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy chce wam sie to czytać, bo to będzie przypominać wściekły monolog starego dziada(mam 26 lat)

 

JEŚLI SIE WAM NIE CHCE CZYTAĆ TO PRZEWIŃCIE NA DÓŁ

 

Nie wiem, nie mam w sobie chyba dobra, miłości. Po prostu nie mam. Nie umiałem dawać więc wszyscy uciekli, zawsze umiałem tylko brać albo nie robiłem nic. Piękna i inteligentna kobieta się we mnie zakochała, a ja wykorzystywałem jej uczucie, nie dbałem o nią, nie sprawiałem że czuła się wyjątkowa i kochana. Zostawiła mnie a ja po tym fakcie zdałem sobie sprawę że to była jedyna osoba która mnie szczerze i naprawdę kochała(moi starzy mnie też kochali ale ich miłość to syf). Wyrzuty sumienia odczuwam praktycznie codziennie, ona potrzebowała żeby ktoś się nią zaopiekował, a ja nie umiałem tego zrobić. I tak wytrzymała ze mną zbyt długo. Po zerwaniu chciałem jej to wynagrodzić jakoś, ale wiem że powinienem się trzymać od niej z daleka, to najlepsze dla niej.

 

Faceci to dupki, a laski są zbyt uległe i potem facet wykorzystuje laskę i jej uczucia, a ona się boi mu powiedzieć że jest dupkiem, bo się boi odrzucenia.

 

Ale to tylko jeden z wielu problemów.

 

Od wielu lat piję alkohol, czasem nawet przez dwa tygodnie dzień w dzień i zażywam dopalacze(nawet nie mam u kogo kupić prawdziwych narkotyków - żałosne) Przez ostatni miesiąc prawie przećpałem i nawet się nie przestraszyłem.

 

Ja po prostu mam wszystko w dupie, na niczym mi nie zależy, nawet na tym żeby o siebie zadbać.

 

Najgorsze jest to że przez chwile potrafię być normalny, potrafię wejść na imprezę i poprawić wszystkim humor(ostatnio mi kolega którego poznałem parę godzin wcześniej powiedział że jestem zajebisty), umiem inteligentnie rozmawiać i żartować i po prostu zachowywać się normalnie.

 

A prawda jest taka że udaję. Jestem pusty, mam bardzo słabą wiedzę, nie jestem aż taki inteligentny czy wyjątkowy. Jestem troche ładny i to wszystko(i próżny).

 

Prócz tego że uważam siebie za porażkę to jestem też bardzo krytyczny w stosunku do świata, nie cierpię telewizji, mediów, większość amerykańskich filmów, całej kultury pustego konsumpcjonizmu. Nie rozumiem i nie umiem pogodzić sie z tym że tylko zapierdalamy od 9 do 5 by potem wrócić do domu, włączyć polsat i obejrzeć coś sztucznego i pustego, że kupujemy 10 razy więcej rzeczy niż potrzebujemy a supermarkety są wypełnione setkami tysięcy produktów, podczas gdy w afryce ludzie umierają z głodu.

 

Nie rozumiem czemu większość filmów w kinie i telewizji to głupkowate amerykańskie badziewie nastawione tylko na zarabianie kasy, czemu jemy plastikowe żarcie bez smaku z mcdonaldów(choć mamy wspaniałą pożywną polską kuchnię), czemu sie ciągle gada o stanach i o kulturze stanów, przecież jest kurwa tyle krajów z bardzo ciekawą kulturą i nic o nich nie słychać!!!

 

Takie terminy jak polityka, wojna, religia wywołują we mnie wściekłość, politycy kłamią, obiecują i dbają tylko o własną dupę, zależy im na władzy i kasie, niczym więcej, a my co 4 lata ich wybieramy? Cały ten system jest oszustwem, a my sie dajemy nabierać, bo mamy 26 rodzajów pasztetu i 89 rodzajów napojów gazowanych wiec jest dobrze.

 

Religia to był tylko zawsze pretekst do wojny, nietolerancji i pranie mózgu głupich mas.

 

Wszyscy tylko chcą więcej dla siebie, nikt sie nie przyznaje do błędów, jesteśmy głupi i nie wyciągamy żadnych wniosków, albo wykorzystujemy głupich.

 

Wojna, ech szkoda gadać. Wystarczy spojrzeć na historię, ciągłe konflikty, wojny, kłótnie, kto ma więcej ziemi, kto będzie miał swoją walutę, swój teren, swój język. Miliony osób przez to zginęło. I co? Zamknęliśmy sie w swoich granicach, zamiast współpracować to sie każdy zamknął w swoich granicach i ustanowił swoje zasady, bo wydawało mu sie że lepiej wie jak sie powinno żyć. Chore. I dopiero teraz dzięki globalizacji zaczyna coś sie zmieniać.

 

Ale prócz śmierci jest też wiele bardziej subtelnego zła, nietolerancja, ksenofobia, homofobia, rasizm, po prostu ludzie jak czegoś nie rozumieją, albo widzą po raz pierwszy to tego nienawidzą i nawet nie wiedzą czemu.

 

Nie wiem już nawet o czym to jest post. Chyba o wszystkim i niczym

 

DO RZECZY:

- witajcie

- chciałbym kręcić filmy(to jedyne co mnie choć troche jeszcze kręci hihi)

- rozwód rodziców, krzyki, brak uczuć, miłości, szczerości, zrozumienia, ojciec miał mnie w dupie, matka wreszczała cały czas

- kontrola, psychologiczne tortury, szantaże, wszystko na siłę i tak jak oni chcą

- chleję i ćpam miękkie narkotyki ale gdy byłem szczęśliwy(przez chwile) to nie musiałem

- wyrzuty sumienia popełnionych błędów praktycznie codziennie

- nie umiem zapomnieć o przeszłości i wybaczyć starym

- zwątpiłem w siebie i w ludzkość

- chętnie poznam ludzi ze śląska i jakąś dziewczynę

- rzadko wychodzę z domu ale chciałbym wychodzić

- potrafię sie cieszyć życiem, ale tylko po to żeby zabijać ból egzystencjalny, tak naprawdę jestem skrajnym pesymistą

- nie umiem dawać i jestem egoistą

- od skrajności w skrajność

- chuj mi w dupę

 

BĄDŹCIE POZDROWIENI NADWRAŻLIWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO RZECZY:

- witajcie

- chciałbym kręcić filmy(to jedyne co mnie choć troche jeszcze kręci hihi)

- rozwód rodziców, krzyki, brak uczuć, miłości, szczerości, zrozumienia, ojciec miał mnie w dupie, matka wreszczała cały czas

- kontrola, psychologiczne tortury, szantaże, wszystko na siłę i tak jak oni chcą

- chleję i ćpam miękkie narkotyki ale gdy byłem szczęśliwy(przez chwile) to nie musiałem

- wyrzuty sumienia popełnionych błędów praktycznie codziennie

- zwątpiłem w siebie i w ludzkość

- rzadko wychodzę z domu ale chciałbym wychodzić

- potrafię sie cieszyć życiem, ale tylko po to żeby zabijać ból egzystencjalny, tak naprawdę jestem skrajnym pesymistą

- nie umiem dawać i jestem egoistą

- od skrajności w skrajność

- /cenzura/ mi w dupę

 

BĄDŹCIE POZDROWIENI NADWRAŻLIWI

 

 

Witaj jestem nowy ja się słabo przywitałem ale ty widzę hard core w dobrym wydaniu, podpisuję się pod cytatem część wyj.

Ach ja już nie ćpam, kiedyś mogłem wejść zjarany na komende teraz boje sie po machu wyjsc z domu :) Uważasz się za starego mając 26 ? bo ja mając 25 tak :-| Czy taki joke

 

Pozdro ze świętokrzyskich mordowni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Kurta Cobaina!!! Choć pamiętam że gdy byłem młodszy to wszyscy go uwielbiali, a ja nie kapowałem czemu ale po latach sie nim zainteresowałem, zacząłem czytać wywiady etc. i stwierdziłem że dużo mnie z nim łączy(tragiczny idealizm i przewrażliwienie) I sie zabił heh, pewnie dlatego że nie mógł se poradzić z tymi myślami. Ultra wrażliwy, niezależny mentalnie i intelektualnie człowiek, który przypadkiem został gwiazdą rocka a mimo to nie odczuł szczęścia czy spełnienia. Identyfikuje się w 100%, bo nawet wtedy gdy odnosiłem sukcesy to czułem pustkę(paradoksalnie coraz większą)

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zarejestrowalam sie wczoraj mimo iz poczytuje Was od dawna. Lecze depresje od roku:) Tu na forum znalazlam swojego psychiatre:)

 

Lecze sie z dobrym skutkiem. Ale oczywiscie mam wiele pytan.

 

Mam nadzieje ,ze odnajde sie w Waszej spolecznosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diesoon, chcesz kręcić filmy? To pokaż na co Cię stać, podeślij jakiś swój najlepszy scenariusz, zdjęcia (nawet amatorskie), czy cokolwiek, ale nie pogrążaj się w przeszłości, myśl o tym co będzie.

Aktualnie poszukuje osoby z wyobraźnią, żeby wspólnie nakręcić jakiś debiut filmowy, nie musi to być nic wielkiego, ważne żeby coś zrobić w tym kierunku.

Pozdro.

 

-- Wt, 13 wrz 2011, 08:25 --

 

aa i jebać system, pierdolić politykę, media i całą tą pazerność ludzką, tu się zgadzam z Tobą, więc dawaj radę, rób to co lubisz i pierdol resztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×