Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomoc w stwierdzeniu czegokolwiek


esmor

Rekomendowane odpowiedzi

kocham naschizowaną muzykę skłania mnie wtedy do refleksji, niekiedy też drażni mnie i przeprowadza o wymioty

potrzebuję porady, słów które będą potrafiły wyjaśnić moje zachowanie

 

czasami po przebudzeniu eksploduje mi głowa jakby coś w niej pękało jakby ktoś próbował mnie samego z niej wyrzucić w te dnie, jestem bardzo cichy zamknięty w sobie nie odzywam się do nikogo, jeśli jednak coś będzie nie tak często odpowiadam agresją, niegrzecznym słownictwem

czasami też budzę się zupełnie wypoczęty jakby oczyszczony, jestem wtedy strasznie pobudzony rozmawiam czasami nawet sam ze sobą w głowie czuje często pustkę i brak wizji na życie w przyszłości, jestem ospały i naprawdę bardzo ciężko nawiązać ze mną jakikolwiek kontakt, nienawidzę wychodzić w otwartą przestrzeń, kocham swoje cztery ściany i potrzebuje ich do szczęścia

 

w zasadzie nie wiem dlaczego tutaj opisuję siebie, skoro nie wiem jakiej oczekuję odpowiedzi

miewam często także omamy słuchowe i wzrokowe, wzrokowe niewyraźne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boje się o tym rozmawiać...

 

-- 09 wrz 2011, 20:28 --

 

leki brałem tylko przeciwbólowe bo miałem małe problemy z kolanami między innymi (MiZS) nie wiem czy ma to znaczenie, mam 15 lat, i znacząco różnie się od wszystkich rówieśników, zainteresowania, styl bycia etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z rodzicami powiedz im dokładnie o objawach i wyraźnie ze słyszysz głosy i widzisz rzeczy , których nie ma, że potrzebujesz pomocy, ze jestes tym przerazony, ze boisz sie ,ze stracisz nad tym kontrolę. Nie bój sie o tym rozmawiać, jesteś chory i tyle jak masz anginę ropną to dostajesz zastrzyki jak masz zaburzenia w głowie to idziesz do psychitry i tyle, nie ma sie czego bać ani wstydzic, masz chorobę,potrzebujesz pomocy.Pomóż sobie samo nie przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angina ropna to tez nie przelewki ,przed erą antybiotyków mozna była sie przenieś przez nia na tamten swiat, póxniej wynalźli leki i jest łatwiej póki co, z chrobami związanymi z psychiką tez po lekach jest łatwiej, jak do lekarza nie pójdziesz to bedzie gorzej a nie lepiej, kiedys dostaniesz w końcu jazdy i nie rozróznisz co jest prawda a co nie i jeszcz oknem wyskoczysz, przełam strach i do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×