Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę o Pomoc


Anonim1986

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku może coś o sobie mam 25 lat mam założoną normalna kochającą rodzinę jedno dziecko od trzech dni nie pracuje mieszkam za granica nie wiem co mi dolega opisze może to co mi się dzieje i poproszę napisać czy macie to samo czy może jest tu ktoś kto może mi pod powiedzieć co mam zrobić ze sobą czuje się ociężały nic mi się nie chce najlepiej bym się położył i spał cały czas jestem zmęczony ciężko mi się oddycha oczy mam takie jak by miały mi się zaraz zamknąć głowa jak by miała mi pęknąć myślę ze nikomu nie zależy na mnie nikt mnie nie akceptuje wszyscy mnie maja dość cały czas mam jakieś glosy w głowie ze poco ja to pisze ze na co się żale i tak ciągle po co żyję jak nikt tego nie chce dochodzi do tego ze sam siebie bije np z pięści pasem po plecach z pięści po ścianach jak mieszkałem z rodzicami i byli w domu brałem klucze z piwnicy z chodziłem i tam waliłem o ścianach żeby nikt tego nie widział w lesie po drzewach zawsze znalazłem coś twardego nieraz zakładałem sobie kabel i ściskałem ale zawsze coś wemnie pęknie ze puszcze po chwili mi przechodzi i jestem już normalny proszę zadawajcie pytania odpowiem na każde niewiem co mam pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×